jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۰۴۹۹۸ ۲۲ مرداد ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

مردی که با رها کردن یک گربه دست‌آموز در مجتمع‌های مسکونی، از انباری‌ها سرقت می‌کرد، بازداشت شد.

به گزارش جام‌جم، شامگاه نوزدهم مرداد امسال یکی از ساکنان مجتمعی در غرب تهران با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و از دستگیری یک سارق خبر داد.

ماموان انتظامی با اعزام به محل متوجه شدند ساکنان مجتمع سارق را کتک زده و او را دست و پا بسته درون انباری ساختمان زندانی کرده‌اند. با انتقال سارق به کلانتری، ابتدا دو نفر از شاکیان گفتند با شنیدن سر و صدا از خانه خارج شده و مشاهده کردیم دو مرد که دیلم و طناب دارند، در حال تخریب در انباری‌ها هستند. آنها اضافه کردند: سارقان عنوان کردند در جستجوی گربه‌شان که وارد مجتمع شده به این محل آمده‌اند که پس از درگیری با آنها، یکی ازسارقان فرار کرد و موفق به دستگیری یکی از دزدها شدیم.

در پی این شکایت، سارق در بازجویی گفت: من و دوستم در جستجوی گربه‌مان بودیم که او را در محل سکونت شاکیان دیدیم و قصد داشتیم او را به خانه بازگردانیم که ساکنان ساختمان به تصور این‌که من و دوستم سارق هستیم، به ما حمله و من را دستگیر کردند. در ادامه تحقیقات معلوم شد متهمان گربه دست‌آموز خود را در مجتمع‌های مسکونی رها کرده و سپس به بهانه یافتن گربه وارد این محل‌ها شده و از انباری‌ها سرقت می‌کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر