jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۰۴۵۰۶   ۲۰ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۸:۵۲

حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضاییه و دادستان کل کشور تاکید کرد که هیچ یک از معاونان بابک زنجانی آزاد نشده اند و همه پنج نفری که در بازداشت بودند ، همچنان در بازداشت هستند.

یک فرد دیگر در ارتباط با پرونده زنجانی بازداشت شد

وی عصر دوشنبه در حاشیه سمینار سفرا و روسای نمایندگی های سیاسی و کنسولی جمهوری اسلامی ایران با اعلام این مطلب افزود: فرد جدیدی نیز به تازگی در ارتباط با این پرونده بازداشت شده است.

محسنی اژه ای در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص اعلام آمادگی معاون اتاق بازرگانی برای پرداخت بدهی بابک زنجانی اظهار کرد: در این زمینه هیچ صحبتی با ما نشده است.

وی ادامه داد: قبلا هم پیشنهادهایی برای پرداخت بدهی این فرد شده بود که روشن نیست.

دادستان کل کشور در مورد تخلف شرکت های لبنی و استفاده از روغن پالم نیز گفت: دادستان هنوز به این پرونده ورود پیدا نکرده است.(ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر