jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۴۳۳۴   ۲۰ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۳:۲۴

نایب رییس فدراسیون فوتبال مدتی پیش در گفت و گو با جام جم ادعایی عجیب را مطرح کرده بود، ادعایی که اکنون هم بر روی آن تاکید می شود.

ادعای عجیب و شگفت انگیز درباره فوتبال زنان ایران!

به گزارش جام جم ورزشی ، اینبار به جای فریده شجاعی نایب رییس فدراسیون فوتبال در امور بانوان این مهدی تاج رییس سازمان لیگ است که صحبت از یک اتفاق نادر به میان می آورد: پخش زنده لیگ برتر فوتبال بانوان!

تاج در حاشیه قرعه کشی هفتمین دوره لیگ برتر گفت: «اگر امکان پخش مسابقات با استفاده از تصویربرداری راه دور باشد، ما این مسابقات را پخش می‌کنیم، البته این موضوع باید به تایید شورای عالی سیما برسد».

البته بسیار بعید به نظر می رسد چنین اتفاقی بیفتد. حتی اگر موافقت همه جانبه برای عملی شدن این برنامه جلب شود این خود بانوان فوتبالیست هستند که تمایل چندانی به پخش شدن تصاویر فوتبال بازی کردنشان از تلویزیون نخواهند داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها