Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
سیاسی برنامه هسته ای کد خبر: ۷۰۱۱۷۴ ۱۱ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۵:۴۲

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

برنامه هسته ای ایران تغییری نکرده است

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره ادعاهای واهی یک مقام وزارت امورخارجه آمریکا گفت: برنامه اتمی ایران هیچ تغییری نکرده است و ادعای توافق بر سر آب سنگین اراک و فردو حقه صهیونیستی برای انحراف افکار عمومی از جنایت جنگی در غزه است.

برنامه هسته ای ایران تغییری نکرده است

علاءالدین بروجردی با رد سخنان وندی شرمن، معاون وزیر امور خارجه آمریکا، گفت: همه می دانند کنگره آمریکا تحت نفوذ صهیونیست ها است و در این مقطع ویژه که جنایت های رژیم صهیونسیتی مورد نفرت افکار عمومی جهان قرار گرفته، آنها با خبرسازی در مواردی همچون مذاکرات جامع هسته ای سعی می کنند افکار عمومی را از موضوع فاجعه انسانی در غزه منحرف کنند.

وی افزود: فرافکنی و طرح ادعاهای موهوم یک شگرد شناخته شده در سیاست های تبلیغاتی رژیم صهیونیستی و آمریکا است.

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ضمن تاکید بر این که هیچ تغییری در مواضع هسته ای جمهوری اسلامی داده نشده است، گفت: فعالیت نیروگاه آب سنگین اراک و فردو به عنوان یک روند منطقی و طبیعی در چرخه هسته ای ایران، در آینده همچنان استمرار خواهد داشت و هرگونه ادعایی از سوی طرف های غربی تنها برای فرافکنی و گرفتن امتیاز است.

پیش از این هم عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان ضمن رد هرگونه توافق بر سر آب سنگین اراک و فردو با آمریکا گفته بود: حصول هر گونه توافق درباره اراک و یا فردو تکذیب می شود و اصولاً هنوز هیچ توافقی در هیچ یک از موضوعات مورد مذاکره از جمله درباره این دو سایت به دست نیامده و اختلافات هم چنان باقی است.

سید عباس عراقچی نیز در این باره تاکید کرده بود که تنها ملاک برای جمهوری اسلامی ایران نیازهای کشور بوده و در مذاکرات تنها بر اساس نیازهای کشور تصمیم گرفته خواهد شد.(خانه ملت)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سند افتخار سپاه

سند افتخار سپاه

بعد از 40 سال از تاریخ دفاع مقدس امروز شاهد اظهارنظرهایی هستیم كه موجب نگرانی رهبر معظم انقلاب درباره تحریف این دوران شده است.

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر