jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۰۰۷۰۰   ۰۸ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۶:۲۰

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از خرید هزار دستگاه آمبولانس به منظور ترمیم ناوگان اورژانس پیش بیمارستانی در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت خبر داد.

خرید هزار دستگاه آمبولانس برای اورژانس

سید حسن قاضی زاده هاشمی گفت: در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت، به منظور ایجاد شرایط مناسب جهت انتقال بیماران و افزایش کیفیت خدمات پیش بیمارستانی و فراهم کردن شرایط امن خدمات در خارج از بیمارستان، با خرید هزار دستگاه آمبولانس، ناوگان اورژانس پیش بیمارستانی ترمیم می شود.

وی با اشاره به سخت بودن کار در اورژانس و ضرورت ارائه خدمات در هر لحظه از زمان به مصدومین و امدادجویان گفت: امدادگران اورژانس با وجود تمام سختی ها و کاستی های موجود همچنان متعهدانه به مردم ارائه خدمت می کنند.

وزیر بهداشت بر ضرورت تامین و تکمیل نیروهای انسانی و ارتقای تجهیزات اورژانس تاکید کرد و زحمات تلاشگران اورژانس را با وجود کاستی های موجود قابل تقدیر دانست.(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

کپرنشینان، بخش زیادی از زمین‌های چابهار را به تصرف خودشان درآورده‌اند، در صورتی که این وضعیت نیاز به ساماندهی اساسی دارد؛ اتفاقی که رئیس‌جمهور محترم دستور اکید دادند که در بازه زمانی مشخص یکساله، این ساماندهی اتفاق بیفتد.

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

آنچنان که از شواهد و قرائن برمی‌آید، امسال هم خبری از برگزاری پرشور و فراگیر راهپیمایی اربعین نیست؛ هم به‌ دلیل افزایش شدید بیماری در ایران و هم ناپایداری وضعیت بهداشتی و سلامتی در عراق (که حتی در سال‌های ماقبل کرونا هم، شرایط چندان مناسبی نداشت).

مردی که یک دنیا حرف داشت

مردی که یک دنیا حرف داشت

از پس ِ‌سال‌های رفته درست یادم نیست چه روزی بود و چه ماهی‌ ولی می‌دانم در یکی از سال‌های نخست دهه80 از سالن کوچک کنفرانس در وزارت کشور که بیرون آمدیم و پای برج میدان فاطمی که ایستادیم، هم خورشید غروب کرده بود و هم سوز تندی می‌آمد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها