jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۶۹۹۵۴   ۲۲ تير ۱۳۸۴  |  ۱۱:۲۵

جام جم آنلاین: در تصادف قطار جنوب پاکستان حداقل 120 نفر کشته شدند. به گزارش بی بی سی در این تصادف که صبح امروز چهارشنبه رخ داد سه قطار مسافربری در نزدیکی شهر قوتکی در ایالت سند به هم برخوردند.


حداقل 13 واگن از خط خارج شدند. آقا محمدطاهر مقام پلیس محلی گفت اوضاع بشدت وخیم است.
مدیر کل راه آهن های پاکستان گفت علت تصادف اشتباه سوزنبان بوده است. یک قطار سریع السیر به پشت قطار متوقف دیگری خورد و قطار سوم به واگن های از خط خارج شده قبلی کوبید.
عبدالعزیز از ماموران کنترل راه آهن پاکستان به آسوشیتدپرس گفت حادثه سه شنبه شب در مرز بین استان های سند و پنجاب در شرایطی رخ داد که مسافران در خواب بودند.
مسوولان گفتند قطار سریع کراچی به عقب قطار سریع خراب شده کویته در ایستگاهی نزدیک قوتکی ، در 600 کیلومتری شمال شرقی کراچی برخورد کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر