jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۶۹۹۲۹۸   ۰۳ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۵:۵۴

حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه باعث کتک خوردن فوتبالیست های این رژیم غاصب شد.

کتک خوردن فوتبالیست های رژیم صهیونیستی+تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی؛ در جریان دیدار دوستانه تیم مکابی رژیم صهیونیستی با تیم لیل در اتریش دو فلسطینی به داخل زمین پریدند و بازیکنان تیم مکابی را به باد کتک گرفتند.

پس از این اتفاق "جویی بارتون" پسر بد فوتبال انگلیس که به دلیل اخلاق بدش شهره خاص و عام است به حمایت از حرکت این دو فلسطینی پرداخت و جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی را محکوم کرد. او در توئیتر با یکی از بازیکنان مکابی که مدتی با او در کوئینز رنجرز پارک همبازی بود نیز به شدت درگیری لفظی پیدا کرد.

تصاویری از کتک خوردن بازیکنان تیم رژیم صهیونیستی را می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها