jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۶۹۹۲۶۲   ۰۳ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۳:۳۸

فوق ستاره کهنه کار برزیلی اعلام کرد از تیم آتلتیکومینیرو کشورش جدا می شود.

رونالدینیو در مسیر انتقال به بوکاجونیورز

به گزارش جام جم ورزشی ؛ رونالدینیوی 34 ساله پس از قهرمانی در سوپرجام آمریکای جنوبی (ریکوپا) با پیراهن آتلتیکومینی رو اعلام کرد:« تیم مینی رو همیشه در قلب من باقی خواهد ماند.»

روزنامه های برزیلی نیز نوشتند : این نامه خداحافظی رونالدینیو با آتلتیکومینی رو بود.

این در حالیست که آلکساندر خلیل رییس باشگاه مینی رو اعلام کرد فوق ستاره سابق بارسلونا در این تیم می ماند و قرارداد او را تمدید خواهد کرد.برخی گزارش ها حاکی از پیوستن احتمالی رونالدینیو به تیم بوکاجونیورز آرژانتین است.

رونالدینیو که در سال 2005 مرد سال فیفا نام گرفت ماه دسامبر گذشته به مینی رو پیوست و با وجود اینکه گفته می شد راهی بشیکتاش ترکیه خواهد شد اما قرارداد خود را تمدید کرد.

وی با تیم مینی رو 3 جام کسب کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها