jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۹۹۱۱۰   ۰۲ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۲:۴۷

جدیدترین اظهارات کفاشیان

رقم واقعی قرارداد کروش چقدر است؟

رئیس فدراسیون فوتبال در اصفهان با بیان اینکه پرداخت ۲۴ میلیارد تومان به کروش صحت ندارد، گفت: رقم قرارداد کروش قبلاً ۱.۵ میلیون دلار بود که اکنون نیز چیزی نزدیک به این مقدار است.

رقم واقعی قرارداد کروش چقدر است؟

به گزارش جام جم ورزشی، علی کفاشیان شامگاه چهارشنبه در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی، با بیان اینکه باشگاه‌های کشور باید از نظر فنی و اقتصادی بهبود پیدا کنند، اظهار کرد: ما باید تلاش کنیم که ارتقای سطح کیفی و اقتصادی باشگاه‌ها را در دستور کار قرار دهیم تا آنها بازدهی داشته باشند و به تمی ملی نیز کمک کنند.

وی افزود: توجه به برنامه‌های تیم ملی فوتبال در زمینه رقابت‌های جام ملت‌های آسیا و پس از آن رقابت‌های جام جهانی، اردوهای تیم ملی امید برای حضور در المپیک و همچنین برنامه‌های تیم‌های ملی جوانان و نوجوانان برای حضور در جام جهانی از اولویت‌های اصلی ما به شمار می‌رود.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره قرارداد کارلوس کروش، سرمربی تیم ملی فوتبال نیز گفت: کروش با ما به توافق رسیده و به محض بازگشت از پرتغال که حدود ۱۰ روز دیگر می‌شود، با او قرارداد امضا می‌کنیم.

وی با بیان اینکه تنظیم این قرارداد به پایان رسیده است، بیان کرد: مبلغ قرارداد کروش به صورت ارزی بسته می‌شود و با بالا و پایین رفتن قیمت ارز، تغییر پیدا می‌کند و این مبلغ، مانند مبلغ گذشته بوده و چیزی به آن اضافه نشده است؛ رقم قرارداد کروش قبلاً ۱.۵ میلیون دلار بود که اکنون نیز چیزی نزدیک به این مقدار است.

کفاشیان درباره شایعه پرداخت ۲۴ میلیارد تومان به کروش، خاطرنشان کرد: این رقم صحت ندارد و ما به او نزدیک به مبلغ قبل پرداخت می‌کنیم و رقم مثل گذشته است.

وی درباره اینکه آیا کروش در ترکیب جدید دستیارانش از دستیاران ایرانی استفاده می‌کند یا خیر، بیان کرد: قرار است کروش دو دستیار ایرانی در ترکیب تیم ملی داشته باشد و به جز تمرینات تخصصی که از دستیاران روزمزد بهره می‌برد، در سایر موارد از دستیاران ایرانی استفاده کند.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: نمی‌توانیم کسی را به او تحمیل کنیم اما او از ما لیست خواسته و ما نیز تلاش می‌کنیم که مربیان خوبی به تیم ملی اضافه شود؛ در کنار آن اولویت خود را به جوان‌گرایی تیم ملی نیز داده‌ایم و قرار است که ۵۰ درصد از بازیکنان تیم ملی فوتبال جوان شوند.

وی پیرامون تخلفات برخی باشگاه‌ها در زمینه بودجه اعلام شده گفت: باشگاه‌ها باید سقف قرارداد را رعایت کرده و اگر کسی دروغی بگوید، با او برخورد می‌شود اما هنوز گزارشی مبنی بر زیرمیزی دادن یا بالاتر رفتن از سقف قرارداد منتشر نشده و اگر این اتفاق صورت گیرد، با آن برخورد می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها