jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۶۹۹۰۹۶   ۰۲ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۱:۵۱

جدایی اشکان دژآگه از تیم فولهام انگلیس با خرید جدید این باشگاه انگلیسی قوت گرفت.

جدایی اشکان دژآگه از تیم فولهام قوت گرفت

به گزارش جام جم ورزشی، باشگاه فولهام انگلیس روز چهارشنبه "عادل چیهی" هافبک - مهاجم تیم فوتبال کلن آلمان را به خدمت گرفت و با این بازیکن قرارداد امضا کرد. چیهی هم پستی اشکان دژآگه بوده و همین خرید باعث شده تا شایعه جدایی بازیکن تیم ملی ایران از فولهام قوت بگیرد.

تعدادی از هواداران تیم فولهام انگلیس از روز گذشته تاکنون با انتشار مطالبی روی شبکه‌های اجتماعی، این اقدام باشگاه فولهام را در جهت فروش اشکان دژآگه عنوان کرده‌ و نسبت به این مسئله معترض شده‌اند. شایعه جدایی دژآگه زمانی قوت بیشتری گرفت که نام این بازیکن در فهرست اردوی آماده سازی آمریکا و اتریش هم قرار نگرفت.

این در حالی است که باشگاه العربی قطر هم با پیشنهادی 5 میلیون پوندی به دژآگه و باشگاه فولهام ارائه کرده و اصلی‌ترین مقصد بازیکن تیم ملی ایران برای فصل آینده به حساب می‌آید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها