jamejamonline
سیاسی مجلس کد خبر: ۶۹۸۷۶۷   ۰۱ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۳:۳۶

رئیس هیأت تحقیق و تفحص از خودروسازان از قرائت نتایج بازنگری فرمول قیمت‌گذاری خودرو ظرف ۱۵ روز آینده در صحن مجلس شورای اسلامی خبر داد.

قرائت نتایج بازنگری فرمول قیمت‌گذاری خودرو ۱۵ روز آینده

علی علیلو با اشاره به اینکه برخلاف اظهارات برخی مبنی براینکه موضوع بازنگری قیمت خودرو امروز در جلسه شورای رقابت نهایی خواهد شد، اظهارداشت: بازنگری قیمت گذاری خودرو حدود دو هفته زمان می برد و در نهایت در صحن علنی مجلس قرائت خواهد شد.

وی با بیان اینکه یک کارگروه ویژه از طرف نمایندگان مجلس مأمور شده تا قیمت‌های جدید اعلامی شورای رقابت را بررسی کند، افزود: در طول این دو هفته شیوا با حضور در جلسات کارگروه به بیان توضیحات خود خواهد پرداخت و نمایندگان نیز روند بررسی خود را به استناد اطلاعات شفاف انجام می دهند.

رئیس هیأت تحقیق و تفحص از خودروسازان اضافه کرد: جلسات این کارگروه ارتباطی با جلسات هفتگی شورای رقابت ندارد.(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
شیرعلی پا ك نژاد
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۱
باسلام آخ یه مقدار انصاف داشته باشید مثل آب خوردن دارید قیمت خودرو را هرروزبالا می برید. مگر این مملكت صاحب ندارد؟ مگرخودروسازان حكومت خودمختاردر حكومت اسلامی برای خودشان درست كرده اندكه اینجوری خون ملت رابه توی شیشه كرده اند ومانند زالو دارند می خورند پس نمایند گان مردم در مجلس شورای اسلامی چه می كنند؟ ... این وزیرصنعت ومعدن كه فقط بلد است قیمت ها را افزایش بدهد. او به نظر من هیج اقدام مفیدی تا حالاكه به قشر ضعیف جامعه كمكی بشود انجام نداده. او در رسانه ملی اعلام می كند برای مهارقیمت ها برنامه ای نداریم در جواب خبرنگار خوب همین سخن خود در باب قیمت ها در بازار هرج ومرج ایجاد می كند.پس بایدمجلس محترم این وزیر را مورد استیضاح قراردهدنمایند گان ملت نباید با كسی تعارف داشته باشند. آقایان مسول سوال بنده از شما این است . آیا دستمزدكارگروحقوق كارمندان وبازنشستگان ومستمری بگیران هم به همین اندازه ثانیه به ثانیه ودقیقه به دقیقه و ساعت به ساعت و ماه به ماه همانند قیمت خودرو و سایرارزاق روزمره مردم اضافه شده.
۰
۰

یادداشت

بیشتر
برجام یک خسارت محض

برجام یک خسارت محض

انعقاد قرارداد برجام برای جمهوری اسلامی ایران یک خسارت محض بود. تنها حسنی که می‌توان برای این توافق قائل بود این است که یک جریانی در داخل کشور ایمان پیدا کرد که اعتماد بالا در عرصه دیپلماسی خارجی به چند کشور غربی بدون توجه به پشتوانه‌ های داخلی نتیجه نمی‌دهد و این اعتماد کاملا غیرمنطقی و بدون مبناست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر