کواچ بعد از صعود ایران به جمع 4 تیم برتر والیبال لیگ جهانی

از ولاسکو جنگنده ترم؛ معجزه ای در کار نیست

سرمربی تیم ملی والیبال ایران بعد از پیروزی مقابل برزیل و صعود به جمع چهار تیم برتر لیگ جهانی گفت: من از ولاسکو جنگنده تر هستم و هر تیمی از ما بهتر باشد حقش قهرمانی است.
کد خبر: ۶۹۷۱۸۷
از ولاسکو جنگنده ترم؛ معجزه ای در کار نیست

به گزارش جام جم ورزشی، اسلوبودان کواچ، درباره پیروزی ایران و صعود به جمع 4 تیم برتر لیگ جهانی گفت: ما هنوز چیزی در مورد آینده نمی دانیم ولی می‌توانم بگویم وقتی ایران مثل امروز (دیروز) بازی می کند کار هرتیمی دشوار خواهد بود. برزیل از قبل می دانست به مرحله بعد صعود کرده و فکر می‌کرد کار راحتی در برابر ما دارد. من در ست چهارم خیلی با بازیکنانم صحبت کردم تا روند درستی را پی بگیرند.

وی افزود: باید خیلی تمرکز داشته باشیم و در سایر بازی هایمان بیشتر دقت کنیم. خیلی ساده نیست که بعد از ست دادن به برزیل در چنین مسابقه ای به خود بیاییم و پیروز شویم. در چنین شرایطی جمع کردن تیم دشوار است. بازیکنان ما باید یاد بگیرند که بدون اشتباه بازی کنند. در این سطح از والیبال همیشه باید مثل امروز (دیروز) عالی باشیم. زیرا حریفان از کمترین اشتباه ما نهایت استفاده را می برند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران تاکید کرد: من از بازیکنانم یاد گرفتم. تنها یک هفته از حضور من درتیم ملی ایران می گذشت که لیگ جهانی را آغاز کردیم. من با ولاسکو متفاوت بودم. ولاسکو جزو بهترین های دنیاست. من کمی تهاجمی‌تر و جنگنده‌تر هستم. بازیکنانم حالا به این اخلاقم عادت کردند و می دانند من چه چیزی از آن ها می خواهم.

وی گفت: من خودم را وقف تیم ایران کردم. بازیکنانم امروز مثل روزهای قبل جنگیدند. ما تلاش کردیم بازی همیشگی خودمان را بکنیم. این مسابقات آماده سازی برای جام جهانی لهستان است. من از این نتیجه خیلی خوشحالم ولی در مورد آینده چیزی نمی توانم بگویم. فردا روز دیگری است. این معجزه نبود. ما خیلی خوب و با برنامه بازی کار کردیم. حتی مقابل روسیه هم خوب بودیم. شماره 13 روسیه (موزرسکی) یکی از بهترین های دنیاست. ما همیشه سعی و تلاشمان را می کنیم. ولی در مورد بازی های باقی مانده هنوز چیزی معلوم نیست. اگر تیمی از ما بهتر باشد حقش قهرمانی است. ما فقط باید بجنگیم. (ایسنا)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها