jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۶۹۷۰۹۸   ۲۷ تير ۱۳۹۳  |  ۱۴:۲۸

تعداد تلفات ناشی از توفان راماسون در فیلیپین به ۶۰ نفر افزایش یافت.

شمار تلفات توفان در فیلیپین به 60 نفر رسید

به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از خبرگزاری آلمان ، مقامات دولت فیلیپین روز جمعه اعلام کردند : در حالیکه توفان جدیدی توام با بارش باران های شدید استان های شرقی را تهدید کرده است، تعداد تلفات ناشی از توفان راماسون در این کشور به 60 نفر افزایش یافت.

اداره هواشناسی فیلیپین اعلام کرد : توفان نواحی گرمسیری موسوم به ماتمو با بارش باران های شدید همراه خواهد بود و این توفان به شرق این کشور نزدیک تر شده است.

این توفان با وزش بادهایی با سرعت 65 کیلومتر بر ساعت و تندبادهایی با سرعت 80 کیلومتر بر ساعت همراه خواهد بود.

بیش از 500 هزار نفر از مردم فیلیپین به سبب وزش توفان شدید طی امسال در این کشور آواره شده اند و این موضوع باعث شد تا برق مناطق توفان زده از جمله مانیل نیز قطع شود.

اداره توزیع برق فیلیپین اعلام کرد : در حالیکه برق برخی از مناطق پایتخت دوباره وصل شده است اما هنوز هم بیش از یک میلیون و 500 هزار نفر از مردم استان های جنوب مانیل و منطقه بیکول در شرق این کشور با قطعی برق مواجه هستند.

اداره کاهش بلایای طبیعی فیلیپین اعلام کرد : بیشترین تلفات این توفان که با تندبادهایی با سرعت 185 کیلومتر در ساعت همراه بود، به علت از ریشه کنده شدن درخت ها، ریزش ساختمان ها و خرابی های دیگر گزارش شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر