jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۹۶۴۳۵   ۲۴ تير ۱۳۹۳  |  ۲۲:۲۱

خواهر و برادری که با همدستی هم، زنان و مردان شیرازی را تعقیب و کیف آنها را سرقت می‌کردند، دستگیر شدند و به 30 فقره دزدی اعتراف کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان فارس در این باره به جام‌جم گفت: چند روز پیش ماموران کلانتری گل‌سرخ شیراز هنگام گشت‌زنی در شهر به دختر و پسر جوانی که در اطراف مغازه‌ها پرسه می‌زدند، ظنین و با هماهنگی قضایی هر دوی آنها دستگیر شدند. متهمان با انتقال به مرکز پلیس در بازجویی اظهار کردند خواهر و برادر بوده و اشتباهی دستگیر شده‌اند.

سرهنگ سیروس حیدری افزود: با تشکیل پرونده و دستور قضایی، تحقیقات از این دو متهم ادامه داشت که آنها به کیف‌قاپی از شهروندان اعتراف کردند.

مرد جوان با اشاره به نحوه دزدی‌هایشان گفت: من و خواهرم با موتورسیکلت در محله‌های شهر افرادی را که از مراکز خرید، صرافی‌ها، طلافروشی‌ها و بنگاه املاک خارج می‌شدند، تعقیب و در یک فرصت مناسب با قاپیدن کیف‌هایشان متواری می‌شدیم.

متهم افزود: برای این که کسی به من شک نکند، همیشه خواهرم را با خود می‌بردم. در برخی کیف‌قاپی‌ها مردی که از دوستانم بود نیز ما را همراهی می‌کرد.

وی یادآور شد: در پی اعتراف متهم به 30 فقره کیف‌قاپی، خواهرش نیز به همدستی با وی در این دزدی‌های سریالی اعتراف کرد. با صدور قرار قانونی برای متهمان، تحقیقات تکمیلی ازآنها و جستجو برای دستگیری مردی که با آنها همدست بود، ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر