گفتگوی اختصاصی جام جم آنلاین با عضو هیات تطبیق مصوبات دولت و مجلس

بخشنامه ای که یک میلیون بازنشسته را زیر خط فقر می برد

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از صدور 2 میلیون سلامت کارت بازنشستگان کشوری خبر داد.
کد خبر: ۶۹۵۹۳۴
صدور 2 میلیون سلامت کارت برای بازنشستگان کشوری

به گزارش مهر، ایراندخت عطاریان در مراسم رونمایی سلامت کارت بازنشستگان که با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از کانونهای بازنشستگی برگزار شد، افزود: در این بسته خدمتی انواع اعمال جراحی تخصصی و فوق تخصصی بدون سقف و بدون محدودیت در پرداخت انجام می‌گیرد. همچنین داروهای تخصصی، انواع آزمایش و سایر خدمات سرپایی مرتبط با بیماریهای خاص و انواع بیماران سرطانی بدون سقف (رایگان) و بدون محدودیت در پرداخت به بهترین شکل به بیماران مراجعه کننده ارایه می‌شود.

وی در ادامه افزود: داروهای بیماریهای خاص و انواع بیماران سرطانی حسب تجویز پزشک معالج متخصص بدون سقف ( رایگان ) و بدون محدودیت در پرداخت و اعمال جراحی و درمان طبی بدون سقف (رایگان) و بدون محدودیت در پرداخت تحت پوشش بیمه طلایی قرار دارد.

عطاریان گفت: با هماهنگیهای بعمل آمده و توافق صورت گرفته تعداد 1550 مراکز پاراکلینیکی غیر بیمارستانی طرف قرارد اد در سراسر کشور به بازنشستگان بدون هیچ گونه پرداخت هزینه ارائه خدمت می‌کند و بیش از 70 % بیمارستانهای خصوصی درجه یک در سراسر کشور بدون هیچ گونه پرداخت هزینه آماده خدمت رسانی به بازنشستگان و خانواده آنان هستند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری ضمن تقدیر از حمایتهای دولت و پشتیبانی و پیگیریهای وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر ارایه خدمات مطلوب درمانی در قالب بیمه طلایی به بازنشستگان اظهار کرد: تمامی بازنشستگان کشوری و افراد تحت تکفل آنان می‌توانند با مراجعه به سامانه الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی www.CSPF.ir جهت دریافت سلامت کارت خود اقدام کنند.

به گفته عطاریان بیمه طلایی بازنشستگان به مدت یکسال تا پایان خرداد ماه 1394 ادامه خواهد داشت .

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها