jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۶۹۲۹۸۵   ۱۶ تير ۱۳۹۳  |  ۱۱:۲۳

مرضیه برومند اطلاع رسانی اش را تکمیل کرد

مهریه 30 میلیاردی مهناز افشار و شغل همسرش

۸

هفته نامه «تماشاگران امروز» در شماره اخیر خود با اشاره به ماجرای طعنه «مرضیه برومند» به خانم بازیگر تازه عروس، با برومند گفتگو کرده است. برومند در این گفتگو از پیغام بازیگر تازه عروس سینمای ایران با خودش گفته است.

مهریه 30 میلیاردی مهناز افشار و شغل همسرش

مرضیه برومند، کارگردان سینما و تلویزیون هفته گذشته در اعتراض به وضعیت تئاتر گفت: «متاسفم بودجه تئاتر مملکت، نصف پشت قباله فلان خانم بازیگر است که زن یک مرد سیاسی شده است! تا امید اهالی تئاتر ته نکشیده است، فکری کنید! این چه بودجه‌ای است برای تئاتر مملکت؟! باید خجالت بکشند، ۱۱ میلیارد تومان بودجه یک آپارتمان یک کمی خوب است!» سایت های خبری در تکمیل این خبر نوشتند بودجه سالیانه تئاتر ایران ۱۱ میلیارد تومان است و با این حساب آن بازیگر خانم سینمای ایران ۲۲ میلیارد تومان پشت قباله دارد. اصلا نیازی به انتشار نام این بازیگر زن سینمای ایران نیست؛ چراکه در یکی دو هفته گذشته همه رسانه هانام این خانم بازیگر و همسرش را نوشته اند. گپ خبرنگار تماشاگران با مرضیه برومند را بخوانید.

خانم برومند! راجع به حرف هایی که درباره بودجه تئاتر ایران و پشت قباله آن خانم بازیگر گفته بودید، مزاحم تان شدیم.

خواهش می کنم. فقط من در جلسه هستم. تو روخدا این ماجرا را اینقدر کش ندهید. من حرفم را زدم و کسی هم که باید می فهمید ماجرا را گرفت.

چطور؟

چند روز بعد این خانم به من پیغام داده بود که مهربه من ۱۰ شاخه گل نرگس است که اگر شما را اذیت می کند، آن را هم تقدیم تئاتر ایران می کنم. من هم برایش پیغام فرستادم که نیازی به این گل ها ندارم. اگر می خواهید به تئاتر ایران کمک کنید آن بنز زیر پایتان را بفروشید و پولش را به حساب خانه تئاتر واریز کنید.

البته قبول کنید ۲۲ میلیارد تومان برای مهریه زیاد است.

نه من نگفتم مهریه. چیزی که شنیدم این است که پشت قباله اش یک ملک ۳۰ میلیارد تومانی انداخته اند.

چطور امکان دارد؟ رقم بالایی نیست؟

به هر حال وقتی شما در واردات دارو و فعال در شرکت تک نسخه ای باشید هم ۳۰ میلیارد برایتان پولی نیست که پشت قباله همسرتان بیندازید.

شما هم شنیده اید که مراسم عقد این خانم و همسرش در کجا برگزار شده؟

بله. البته این را هم بگویم که آن آقا اصلا نمی دانست داماد کیست وگرنه قبول نمی کرد صیغه عقدشان را بخواند. شنیدم بعد از اینکه فهمیده اند هم خیلی ناراحت شده اند. حالا بگذریم. دیگر کشش ندهید.

خبرها خوب به شما می رسد خانم برومند.

ولش کنید دیگر. کشش ندهید. (تیک به نقل از تماشاگران امروز)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۸
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ارشین
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۷
چه خوش اشتها
۰
۰
سحر
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۸
واقعا واقعا برای خانم برومندمتاسفم برای من فرقی ندارد كه ایشان درمورد چه كسی صحبت میكند مهم این است كه ایشان بی محابا بدون ترس از افشای اسرار دیگران و یا مطالبی كه شاید دیگران راضی به اعلام ان نیستند حرفشان را میزنند و بعد میگویند ان را كش ندهیم البته امثال خانم برومند دراین مملكت زیادهستند ولی بدانید و اگاه باشید خداوند متعال درروز قیامت افرادی را كه اسرار دیگران را افشا میكنندبه شكل ... محشورمیكند و گناهانشان را مستورنگه نمیدارد وانان را بی ابرو محشورمیكند خداوند به همه ما رحم كند كه بفهمیم چه بایدبگوییم وچه نبایدبگوییم انشاالله..
۱
۰
نازیلا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۳۰
افرین به خانم برومند بزرگوار و دوست داشتنی
شجاعت شما ستودنی هست. به ما و همه ملت ایران مربوطه كه ...
۰
۰
سید روح الله
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۱
عزیزان این مساله سن رو خود اقای یاسین و مهناز افشار مبهم جلوه دادن تا ما ملت از مساله اساسی این ازدواج یعنی عقد این خانوم بازیگر كه ده روز بعد از طلاق همسراول اقای یاسین رامین بوده منحرف بشویم
۰
۰
كنبر
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۵
كسی نیست به شما ملت بگه .به شما چه مربوط ..چیكار به اینكارا داری..
۱
۰
نازگل 13 ساله
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۶
خانوم افشار اگر شما واقعا با مرد متاهل شرط ازدواج گذاشتین و صبر كردین اقا یاسین زنشو طلاق بده و بعد شما شدین زنش . براتون متاسفم و براتون ارزوی خوشبختی نمی كنم
۰
۰
نازیلا
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
اتفاقا متشكریم از رسانه ها كه به فرزندان ما چهره واقعی این مثلا هنرمندان رو تو زندگی واقعی نشون دادن .
۰
۰
حمیده
Australia
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۳
........... اشكال نداره مهم تفاهمه كه با هم پیدا كردن...
۰
۰

یادداشت

بیشتر
سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

سلمان؛ نقطه‌ عطف سریال‌ سازی

سلمان؛ نقطه‌ عطف سریال‌ سازی

پس از یک دهه وقفه، خوشبختانه در دوره اخیر ریاست محترم سازمان صداوسیما، گره از کار ساخت دو پروژه الف ویژه که سال‌ها گرفتار مشکلات و موانعی بودند باز شد و کلید خوردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها