jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۹۱۴۵۳   ۱۱ تير ۱۳۹۳  |  ۲۱:۱۵

لوئیس سوارس از رفتار خود ناراحت است. او از گیه‌لینی عذرخواهی کرد و قسم خورد که دیگر چنین حرکت‌هایی را انجام ندهد، اما پرسش اینجاست که آینده او چه می‌شود؟

بارسلونا یکی از مشتریان اصلی سوارس اروگوئه‌ای است و به نظر می‌رسید با توجه به رفتار و شخصیت سوارس باشگاه بارسلونا به دنبال او نباشد، اما آنتونی زوبی زارتا مدیر ورزشی باشگاه آبی ـ اناری‌ها علاقه دارد این مهاجم جنجالی را جذب کند. او در مراسم معارفه ایوان راکیتیچ گفت: «از نظر من سوارس شخصیت بزرگی دارد و آدم متواضعی است، چراکه به اشتباه خود اعتراف کرد و این بسیار خوب است. کاملا واضح است که او اشتباه بزرگی انجام داده، اما با عذرخواهی، شرایط به کلی تغییر کرد. زوبی زارتا درباره این سوال که آیا بارسلونا به جذب سوارس علاقه دارد، این‌گونه پاسخ داد: سوارس بازیکن بزرگی است. او الان بازیکن لیورپول است و من نمی‌خواهم در این‌باره صحبت کنم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر