jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۹۱۴۵۳   ۱۱ تير ۱۳۹۳  |  ۲۱:۱۵

لوئیس سوارس از رفتار خود ناراحت است. او از گیه‌لینی عذرخواهی کرد و قسم خورد که دیگر چنین حرکت‌هایی را انجام ندهد، اما پرسش اینجاست که آینده او چه می‌شود؟

بارسلونا یکی از مشتریان اصلی سوارس اروگوئه‌ای است و به نظر می‌رسید با توجه به رفتار و شخصیت سوارس باشگاه بارسلونا به دنبال او نباشد، اما آنتونی زوبی زارتا مدیر ورزشی باشگاه آبی ـ اناری‌ها علاقه دارد این مهاجم جنجالی را جذب کند. او در مراسم معارفه ایوان راکیتیچ گفت: «از نظر من سوارس شخصیت بزرگی دارد و آدم متواضعی است، چراکه به اشتباه خود اعتراف کرد و این بسیار خوب است. کاملا واضح است که او اشتباه بزرگی انجام داده، اما با عذرخواهی، شرایط به کلی تغییر کرد. زوبی زارتا درباره این سوال که آیا بارسلونا به جذب سوارس علاقه دارد، این‌گونه پاسخ داد: سوارس بازیکن بزرگی است. او الان بازیکن لیورپول است و من نمی‌خواهم در این‌باره صحبت کنم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها