jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۹۱۴۵۳   ۱۱ تير ۱۳۹۳  |  ۲۱:۱۵

لوئیس سوارس از رفتار خود ناراحت است. او از گیه‌لینی عذرخواهی کرد و قسم خورد که دیگر چنین حرکت‌هایی را انجام ندهد، اما پرسش اینجاست که آینده او چه می‌شود؟

بارسلونا یکی از مشتریان اصلی سوارس اروگوئه‌ای است و به نظر می‌رسید با توجه به رفتار و شخصیت سوارس باشگاه بارسلونا به دنبال او نباشد، اما آنتونی زوبی زارتا مدیر ورزشی باشگاه آبی ـ اناری‌ها علاقه دارد این مهاجم جنجالی را جذب کند. او در مراسم معارفه ایوان راکیتیچ گفت: «از نظر من سوارس شخصیت بزرگی دارد و آدم متواضعی است، چراکه به اشتباه خود اعتراف کرد و این بسیار خوب است. کاملا واضح است که او اشتباه بزرگی انجام داده، اما با عذرخواهی، شرایط به کلی تغییر کرد. زوبی زارتا درباره این سوال که آیا بارسلونا به جذب سوارس علاقه دارد، این‌گونه پاسخ داد: سوارس بازیکن بزرگی است. او الان بازیکن لیورپول است و من نمی‌خواهم در این‌باره صحبت کنم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

 بر اساس تجربیات سالیان گذشته چند نکته درباره آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی وجود دارد. نکته اول این است که آژانس یک محیط سیاسی است، به این معنا که اعضای شورای‌ حکام همیشه اکثریت غربی داشته و آژانس از این نظر یک ابزار سیاسی در دست کشورهای غربی بوده که هرگاه خواسته‌اند، فشار خود را نسبت به کشورهای دیگر افزایش یا کاهش داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها