jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۶۹۰۷۳۵   ۱۰ تير ۱۳۹۳  |  ۱۴:۱۸

معاون بازرگانی شرکت ترابر سبا اعلام کرد: از امروز (10 تیر) تا پایان تیر ماه قطارهای نگین تهران – مشهد این شرکت با تخفیف فروخته می‌شوند.

تخفیف بلیت قطارهای تهران – مشهد تا پایان تیر

راشدی اظهار کرد: بلیت قطارهای چهار تخته تهران – مشهد با 15 درصد تخفیف و بلیت قطارهای شش تخته در این مسیر با 25 درصد تخفیف عرضه می‌شوند.

به گفته وی بلیت قطارهای چهار تخته تهران – مشهد این شرکت 46 هزار تومان قیمت دارند که با ارائه تخفیف، 39 هزار و 100 تومان فروخته می‌شوند. همچنین بلیت قطارهای شش تخته این مسیر 34 هزار تومان قیمت دارند که با ارائه تخفیف 25 درصدی، 25 هزار و 500 تومان در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

راشدی یادآور شد: روزانه حدود 200 نفر ظرفیت خالی در قطارهای تهران – مشهد این شرکت وجود دارد.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید برای خارجی‌ها فرش قرمز پهن کنیم

نباید برای خارجی‌ها فرش قرمز پهن کنیم

اوایل سال ۹۷ بود که آمریکا از برجام خارج شد و همه تحریم‌ها علیه ایران بازگشت. آن‌طور که کارشناسان اقتصادی و سیاسی تحلیل می‌کنند، تحریم‌های آمریکا علیه ایران بی‌سابقه بوده و شرکت‌های سرمایه‌گذاری مختلف شامل شرکت‌های نفتی، خودرویی، لوازم خانگی و غیره از ترس تحریم‌های آمریکا بعد از خروج آنها از برجام، چمدان‌های خود را بسته و کشورمان را ترک کردند.

مشکل 100 ساله بودجه‌ریزی ایران

مشکل 100 ساله بودجه‌ریزی ایران

زمانی که بودجه 1400 تقدیم مجلس شد انتقادات زیادی نسبت به اعداد و ارقام و همچنین منابع و مصارف آن مطرح شد، اما باید توجه داشت علاوه بر مشکلات بودجه سال آینده، نظام بودجه‌ریزی در ایران دارای ایراد و اشکالات ساختاری است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر