Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۶۸۹۹۱۵ ۰۸ تير ۱۳۹۳  |  ۱۸:۲۹

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: کلید تصحیح سئوالات عمومی و اختصاصی آزمون سراسری سال ۹۳ ساعت ۲۰ امروز هشتم تیر منتشر می شود.

انتشار کلید سوالات آزمون سراسری، ساعت ۲۰

حسین توکلی در گفت‌وگو با واحد مرکزی خبر افزود: کلید تصحیح سئوالات از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org منتشر خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه نتایج اولیه آزمون ‌نیمه نخست مرداد، از طریق سایت اینترنتی یاد شده اعلام می شود، افزود: یک هفته پس از اعلام نتایج اولیه، پاسخ نامه داوطلبان با رتبه کشوری کمتر از 75 هزار در گروه های آزمایشی ریاضی، تجربی و انسانی و همچنین پاسخنامه داوطلبان با رتبه کشوری کمتر از 10هزار در گروه های آزمایشی هنر و زبان ‌های خارجه از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش منتشر می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر