jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۶۸۹۵۸۸   ۰۷ تير ۱۳۹۳  |  ۲۱:۲۳

اعضای یک باند که با صحنه‌سازی تصادف در نقاط مختلف کشور بیش از 200 میلیون تومان از بیمه‌های کشور، کلاهبرداری کرده بودند، دستگیر شدند.

کلاهبرداری با صحنه‌سازی تصادف از بیمه

به گزارش ایسنا، سرهنگ حسن رستمیان گفت: اعضای این باند، شب قبل از حادثه با شکستن دندان و اعضای بدنشان خود را مقابل خودرو می‌انداختند تا وانمود کننددچار حادثه شده‌اند که با این ترفند بتوانند از بیمه خسارت دریافت کنند.

فرمانده انتظامی مهدی‌شهر یادآور شد: ورود پلیس به این ماجرا از تصادف دو دستگاه پراید در محور شهمیرزاد ـ فولادمحله آغاز شد.

وی با اشاره به مشکوک شدن مرجع قضایی رسیدگی‌کننده به پرونده در دادسرا تصریح کرد: با شروع تحقیقات معلوم شد، اعضای یک باند با این روش در شهر‌های مختلف از مردم کلاهبرداری می‌کنند.

رستمیان به دستگیری چهار نفر از اعضای این باند در یکی از استان‌های همجوار اشاره کرد و افزود: اعضای باند در مجموع به شش فقره سانحه رانندگی در نقاط مختلف کشور و کلاهبرداری بیش از 200 میلیون تومان از شرکت‌های بیمه مختلف اعتراف کردند.

بنابراین گزارش، پنج متهم بازداشت شده، با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند. تحقیقات تکمیلی از آنها ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
شهروندان شهر بایگ استان خراسان رضوی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۲
موضوع باند اخاذی از ادارات بیمه با ایجاد صحنه تصادف سوری احتراما اینجانب یكی از شهروندان شهر بایگ به استضحار آن مقام محترم میرساند كه در شهر بایگ یك باند صحنه سازی تصادف سوری واخیرا بیمه نامه های آتش سوزی مشغول به فعالیت میباشند اعضای این باند كلاهبرداری آقای ب ر - ع ا كه با صحنه سازی وبیمه های آتش سوزی خسارت ودیه میگیرند
۰
۰
شهروندان شهر بایگ
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۲
احتراما اینجانبان شهروندان شهر بایگ از پلیس آگاهی تربت حیدریه تقاضا داریم تا با باند صحنه سازی تصادفات سوری كه در شهر بایگ حدود 3سال است كلاهبرداری میكنند باشدت برخورد كنند
۰
۰
شهروندان شهربایگ
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۴
بعد از اینكه خبر باند صحنه سازی تصادفات در شهر بایگ چاپ شد رایس بیمه مركزی ایران تربت حیدریه سریع عوض شد دوستانی كه خبری در این زمینه دارند لطفا بگویند
۰
۰
سیاوش
-
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۶
با سلام و خسته نباشید والا این كلاه بردار ها زیاد هستن من یكی میشناسم بجز خودش واسه بقیه هم صحنه میسازه كاش یه جوری اسم این افرادی كه بیش از دو سه بار تصادف كردن میزنند داخل كامپیوتر حتی الان هم خبر دادم چند وقت پیش هم باز صحنه تصادف گذاشته تو یكی از شهر های خرم اباد اسم اون مرد مهدی غلامی اگه یه تحقیق درموردش كنید میفهمید دروغ نیست
۰
۰

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر