jamejamonline
سیاسی سیاست خارجی کد خبر: ۶۸۹۲۷۷ ۰۷ تير ۱۳۹۳  |  ۱۱:۲۲

وزارت امور خارجه فرانسه گروهک تروریستی منافقین را گروهکی خشن توصیف و اعلام کرد که حضور این گروهک در این کشور غیرقانونی است.

فرانسه حضور منافقین در این کشور را غیرقانونی اعلام کرد

رومان نادال، سخنگوی وزارت امور خارجه فرانسه با صدور بیانیه‌ای ضمن هشدار تند به گروهک تروریستی منافقین اعلام کرد که این کشور هیچ ارتباطی با این گروه که به استفاده از خشونت شهرت دارد، ندارد.

وی هم‌چنین تأکید کرد که این گروهک به عنوان یک سازمان حضور قانونی در فرانسه ندارد.

بنابر گزارش اشرف نیوز، نادال در ادامه منافقین را گروهکی با افکار خشونت‌آمیز و غیردموکرات توصیف کرد و افزود که برخی نهادهای حقوق بشری از جمله سازمان عفو بین‌الملل انتقاداتی را در این راستا به کشورش داشته‌اند (اما) گروهک منافقین "اقدامات طایفه‌گرایانه‌ای" را مرتکب شده و به دنبال خشونت‌طلبی است.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

الزامات اقناع افکار عمومی

الزامات اقناع افکار عمومی

رهبر عالیقدر انقلاب در دیدار با اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا بر ضرورت اقناع افکار عمومی به منظور همراه‌سازی مردم در رعایت ضوابط و شیوه نامه‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های صادره از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا تأکید کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر