مرد زن‌نما از رانندگان اخاذی می‌کرد

مردی که با پوشش زنانه به عنوان مسافر سوار خودروهای شهروندان مشهدی می‌شد و با زور و تهدید چاقو از رانندگان اخاذی می‌کرد، دستگیر شد.
کد خبر: ۶۸۷۸۲۲
مرد زن‌نما از رانندگان اخاذی می‌کرد

فرمانده انتظامی شهرستان مشهد در این‌باره به جام‌جم گفت: چندی پیش مردی با حضور در پلیس آگاهی از زنی به اتهام سرقت پول‌هایش شکایت و عنوان کرد هنگام بازگشت به خانه چند مسافر سوار کردم. دو نفر از آنها در میانه راه پیاده شدند و نفر سوم که زنی جوان با پوشش آراسته بود، همچنان درون خودرو بود. وقتی زن مسافر را به مقصد رساندم، از او خواستم کرایه را پرداخته و پیاده شود. او پس از مشاجره با من تهدیدم کرد باید تمام پول‌هایم را به وی بپردازم، در غیر این‌صورت با فریاد عنوان می‌کند من او را ربوده‌ام.

سرهنگ حجت نیک‌مرام افزود: در مرحله بعدی تحقیقات مشخص شد، راننده از ترس زن مسافر پول‌هایش را به وی داده و با پیاده شدن زن اخاذ و حضور در پلیس آگاهی از وی شکایت کرده است.

وی یادآور شد: با تشکیل پرونده و دستور قضایی، تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری زن اخاذ آغاز شد. در مرحله بعدی تحقیقات رانندگان دیگری نیز با حضور در پلیس آگاهی و ارائه شکایت‌هایی عنوان کردند در دام یک زن اخاذ گرفتار شده‌اند.

در بررسی از پرونده‌های مالباختگان معلوم شد همه آنها به یک شیوه در دام زن مسافر گرفتار شده‌اند و تصاویر رایانه‌ای از وی نیز با هم مطابقت داشته و مربوط به زنی است که تحت تعقیب پلیس قرار دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان مشهد گفت: در مرحله بعدی تحقیقات راننده دیگری با حضور در پلیس آگاهی شکایت مشابه دیگری را عنوان کرد و گفت: هنگامی که زن مسافر با تهدید چاقو به زور از من پول گرفت، هنگام خارج از شدن از خودرو دستکش از دستش خارج شد و همان موقع متوجه شدم دست او مردانه است. گمان می‌کنم او زن نبوده، بلکه مردی است که با پوشش زنانه مرا به دام انداخته و اخاذی کرده است.

وی خاطرنشان کرد: با به‌دست آمدن این اطلاعات، رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد و مشخصات سارق فراری در اختیار گشت‌های انتظامی قرار گرفت تا این که دو روز پیش، ماموران هنگام گشتزنی در یکی از محله‌های شهر متوجه زنی شدند که با متوقف کردن یک خودروی پراید به عنوان مسافر سوار آن شد.

فرمانده انتظامی شهرستان مشهد افزود: ماموران با زیر نظر گرفتن خودرو متوجه شدند، زن مسافر همان متهمی است که تحت تعقیب پلیس قرار دارد.

ماموران با تعقیب خودرو در میانه راه آن را متوقف کردند و متهم را پیش از آن که نقشه اخاذی دیگری را عملی کند، بازداشت کردند و با انتقال وی به پلیس آگاهی معلوم شد او مردی است که با پوشش زنانه از رانندگان اخاذی می‌کرده است.

نیک‌مرام یادآور شد، متهم در بازجویی به جرایمش اعتراف کرد و گفت: با پوشش زنانه و تغییر صدا، به عنوان مسافر سوار خودروهای عبوری می‌شدم و با ایجاد دعوای ساختگی بر سر نپرداختن کرایه، رانندگان را تهدید و به زور از آنها اخاذی کرده و در صورت مقاومت رانندگان آنها را با چاقو تهدید به مرگ می‌کردم.

بنابراین گزارش، با دستور قضایی از دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، سارق زن‌نما برای ادامه تحقیقات از پلیس آگاهی در اختیار کار آگاهان اداره پلیس امنیت اخلاقی استان خراسان رضوی قرار گرفت.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
arash
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۳
۰
۰
باید اعدامشون كنن كاش مروجین همجنس بازی در اینترنت روهم دستگیر كنن اخیرا باندی به سركردگی جوانی در ... اقدام به ترغیب جوانان و حتی مردان مسن به لواط میكند و اینقدر خیالشان راحت شده كه در فیسبوك و سایر سایتها اقدام به پخش آگهی كرده اند و صفحه ایی بانام ... ... در فیسبوك راه اندازی نموده اند اگر در گوگل شماره ... یا ای دی ... یا ... راجستجو كنید آگهی های سركرده باند با وقاحت تمام می آید و مسئولان با چنین افرادی كاری ندارند

نیازمندی ها