jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۸۷۵۰۸   ۰۲ تير ۱۳۹۳  |  ۱۵:۴۲

اشکان دژاگه ستاره ایرانی باشگاه فولام مصاحبه‌ای با دیلی استار کرد.

دژاگه: کسی فکر نمی‌کرد بیشتر از اسپانیا و انگلیس در جام بمانیم

به گزارش سایت جام جم ورزشی، اشکان دژاگه بازی‌ساز تیم فولام مایل است به رقابتهای لیگ برتر انگلیس بازگردد اما اعتراف کرد که شرایط باشگاه پس از سقوط به دسته اول دشوار است.

دژاگه به دیلی استار گفت:"نمی‌دانم فصل آینده چه اتفاقی خواهد افتاد من هنوز با تیم فولام قرارداد دارم و از ماندن در اینجا خوشحالم اما این شرایط سختی است. البته من می‌خواهم در لیگ برتر بازی کنم اما تمرکزم را برای این تیم خواهم گذاشت. ببینیم که چه پیش می‌آید."

دژاگه درباره گلزنی مسی به ایران در دقایق پایانی گفت: "دشوار است درباره لحظه‌ای که مسی گل را به ثمر رساند، صحبت کنم. او یکی از بهترین‌هاست و این چیزی است که بهترین بازیکنان انجام می‌دهند، یعنی عوض کردن نتیجه در یک ثانیه. امیدوارم ما به دنیا نشان داده باشیم که ایران می‌تواند فوتبال بازی کند. ما هنوز شانس داریم و چه کسی فکرش را می‌کرد که ما بیشتر از انگلیس و اسپانیا در جام جهانی بمانیم؟" پیروزی ایران برابر بوسنی احتمال صعود آنها به دور بعد را بیشتر می کند.

اشکان گفت: "بعد از بازی با آرژانتین حس بدی داشتیم و به عنوان یک تیم ما عالی دفاع و خوب بازی کردیم."

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر