jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۸۶۵۳۳ ۳۱ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۴:۲۴

ملی‌پوشان فوتبال ایران که نتوانستند در ورزشگاه مینیه‌رائو (محل برگزاری بازی با آرژانتین) تمرین کنند، تنها در چمن این استادیوم قدم زدند و نهایتا پوسترهای یادبود این مسابقه را امضا کردند.

حضور تیم ملی در استادیوم مینیه‌رائو / گزارش تصویری

به گزارش جام جم ورزشی، بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران جمعه و در یک روز پر مشغله ابتدا به استادیوم مینیه‌رائو (محل برگزاری بازی ایران و آرژانتین) رفتند اما به دلیل بارندگی روزهای گذشته شهر بلوهوریزونته و برای جلوگیری از خراب شدن چمن ورزشگاه، اجازه تمرین در این استادیوم را پیدا نکرده و ملی پوشان تنها در چمن ورزشگاه قدم زدند و عکس یادگاری گرفتند.

ملی‌پوشان در انتهای حضورشان در استادیوم مینیه‌رائو به درخواست کارکنان فیفا پوسترهای یادبود مسابقه ایران و آرژانتین را امضا کردند.ملی‌پوشان پوستر یادبود بازی ایران و آرژانتین را امضا می‌کنندملی‌پوشان پوستر یادبود بازی ایران و آرژانتین را امضا می‌کنندملی‌پوشان پوستر یادبود بازی ایران و آرژانتین را امضا می‌کنندملی‌پوشان پوستر یادبود بازی ایران و آرژانتین را امضا می‌کنندملی‌پوشان پوستر یادبود بازی ایران و آرژانتین را امضا می‌کنندملی‌پوشان پوستر یادبود بازی ایران و آرژانتین را امضا می‌کنند

تیم ایران آخرین تمرین پیش از بازی با آرژانتین را در ورزشگاه ایندپندیسیا در مرکز شهر بلوهوریزونته انجام داد.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر