jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۸۶۱۰۶   ۳۰ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۴:۱۰

پیش بینی روزنامه انگلیسی

مسی، ستاره دیدار ایران و آرژانتین

یک روزنامه انگلیسی پیش بینی کرد که لیونل مسی ستاره درخشان دیدار ایران و آرژانتین است.

مسی، ستاره دیدار ایران و آرژانتین

به گزارش سایت جام جم ورزشی ؛ روزنامه دیلی استار چاپ انگلیس نوشت که دیدار ایران و آرژانتین در مرحله گروهی جام جهانی می تواند مکانی برای درخشش لیونل مسی باشد. مسی در این دیدار به یک ستاره واقعی تر تبدیل خواهد شد.

این روزنامه در ادامه گزارش خود آورده است : هر چند کشورهای زیادی در جام جهانی 2014 برزیل شگفتی ساز بودند اما بعید می‌رسد که ایران بتواند یکی از این کشورها باشد و دردسر جدی برای آرژانتین ایجاد کند. ایران امیدوار است تا بتواند تنها بازی خوبی برابر آرژانتین به نمایش بگذارد و این بهترین فرصت برای لیونل مسی است تا بتواند با گلزنی و بازی خوب در این دیدار هم فشار را از روی تیمش بردارد و هم خودش را در جام جهانی 2014 برزیل اثبات کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها