jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۶۸۴۷۴۶   ۲۶ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۷:۱۴

کشتی جنگی آمریکا موسوم به «میسا فردی» با 550 تفنگدار دریایی به خلیج فارس وارد شد.

550 تفنگدار دریایی آمریکا به خلیج فارس رسیدند

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از شبکه سی ان ان، این کشتی جنگی با 550 تفنگدار روز دوشنبه در حالی برای حمایت از هرگونه فعالیت نظامی واشنگتن در عراق برای رفع تهدید تروریست ها وارد خلیج فارس شد که پیش از این باراک اوباما اعلام کرده بود حتی در صورت کمک نظامی به دولت عراق، نیرویی به آنجا اعزام نخواهد کرد.

ناو هواپیمابر جورج دبلیو بوش نیز روز شنبه با دستور چاک هگل وزیر دفاع آمریکا راهی آب های خلیج فارس شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها