نوانما جاجم نوانما کد خبر: ۶۸۴۶۱۱   ۲۷ خرداد ۱۳۹۳  |  ۰۸:۴۲

جام جم نوا:‌ کنسرت آرکادی ولدوس که قرار بود در تاریخ‌های 23 و 24 خردادماه برگزار شود،‌ به دلایل نامعلوم به تاریخ دیگری موکول شد.

سریال لغو کنسرت ها به پیانیست مشهور رسید

آرکادی ولدوس که یکی از 5 نوازنده برتر پیانو جهان است، قرار بود در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی به مدت دو شب به روی صحنه برود اما این کنسرت با وجود برنامه‌ریزی‌های انجام شده به روی صحنه نرفت.
این در حالی است که تهیه‌کننده این کنسرت در این راستا تبلیغات خبری گسترده‌ای انجام داده بود اما در مورد لغو این کنسرت اطلاع‌رسانی نکرد.
در شب برگزاری این کنسرت در محل برگزاری کنسرت تابلویی نصب شده بود که روی آن نوشته شده بود: «برای برگزاری هرچه بهتر و شایسته تر این کنسرت با نظر و درخواست آقای آرکادی ولدوس تصمیم گرفته شد این برنامه در شهریور ماه برگزار گردد.»
آرکادی ولدوس، پیانیست مشهور و جوان روسی در سال ۱۹۷۲ در لنینگراد روسیه به دنیا آمد. ولدوس زیر نظر پدر و مادر خود که خواننده بودند، شروع به آموزش موسیقی و تحصیل در رشته صدا کرد، او از سن 8 سالگی شروع به آموزش و نواختن پیانو کرد.
ولدوس تحصیلات خود را در کنسرواتوار سن‌پترزبورگ آغاز و در ادامه به کنسرواتوار مسکو زیر نظر گالینا اگیازاروف رفت.
از آرکادی ولدوس به عنوان جانشینی برای پر کردن خلاء پیانیست مشهور «ولادیمیر هوروویتز» یاد می‌شود. او توسط مخاطبان و منتقدان به عنوان «نابغه پیانو» در نظر گرفته شده است.
گفته می‌شود که اجراهای او ترکیبی از مهارت‌های دیدنی،احساس و ذوق، شفافیت نت‌ها و صداهای واضح و رسا است.
(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: