jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۶۸۴۲۷۲   ۲۵ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۶:۴۱

رئیس سازمان سینمایی با بیان اینکه از سعه صدر و همکاری آقای درمیشیان تشکر می‌کنم اعلام کرد «عصبانی نیستم»، «قصه‌ها» و «خانه پدری» اکران می‌شوند.

«عصبانی نیستم» و «خانه پدری» اکران می‌شوند

حجت‌اله ایوبی رییس سازمان سینمایی از اکران سه فیلم «عصبانی نیستم»، «قصه‌ها» و «خانه پدری» خبر داد.

بنابراین گزارش ایوبی در این گفت‌و‌گو ضمن قدر‌دانی از کارگردان‌هایی که فیلمشان در جشنواره قبل دچار حاشیه شده‌بود گفت: {در قبال اتفاقات و حاشیه سازیهای جشنواره} به نظرتان بهتر بود ما برخورد ضربتی انجام می‌دادیم و بعد از آن با کلی حاشیه مواجه می‌شدیم که ممکن بود دوباره بخش تولید و حتی اکران را دچار مشکلات فراوان کند؟ من از همین جا باز هم تشکر می‌کنم از سعه صدر کارگردان جوانی مثل آقای درمیشیان که شرایط آن روز ما را کاملاً درک کرد و بهترین همکاری ممکن را انجام داد.


وی افزود: فیلم‌های «عصبانی نیستم»، «قصه‌ها» و «خانه پدری» همه اکران خواهند شد و همه‌ این‌ها شاید به دلیل همان مدیریتی است که ما در زمان آن حاشیه‌سازی‌ها انجام دادیم و با آرام کردن فضا کاری کردیم که فرصت‌های بعدی سوخت نشود. (صبا آنلاین)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برگزاری جشنواره جهانی فجر ، یک شوخی تلخ

برگزاری جشنواره جهانی فجر ، یک شوخی تلخ

تقریبا چهارده ماه از پیدایش ویروس جهانی کرونا در ایران می گذرد و زمانی که وضعیت شهرها به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی قرمز می شوند مسئولین این بی توجهی را از چشم مردم می بینند.

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر
سیمین، عاشق زندگی بود

گفت‌وگو با عاطفه رضوی، یکی از علاقه‌مندان سیمین دانشور در صدمین سالروز تولد این نویسنده

سیمین، عاشق زندگی بود

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر