jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۸۳۷۵۱   ۲۴ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۲:۴۰

هافبک خوزستانی از جمع آبی‌ها جدا می شود

بن بست در مذاکرات ایمان مبعلی با مدیران استقلال

هافبک خوزستانی تیم فوتبال استقلال تهران در مذاکراتش با مسئولان این باشگاه خواهان جدایی از جمع آبی‌پوشان شد.

بن بست در مذاکرات ایمان مبعلی با مدیران استقلال

سایت جام جم ورزشی ؛ ایمان مبعلی که فصل گذشته به عنوان یار کمکی و برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا از استقلال خوزستان به استقلال تهران آمد در شرایطی که یک سال دیگر با آبی‌پوشان قرارداد دارد خواستار دریافت رضایتنامه از آبی‌پوشان تهرانی شد.

وی دو روز پیش جلسه‌ای را با نظری جویباری برگزار کرد و معاون ورزشی استقلال به این بازیکن گفت: در تلاش هستیم تا ببینیم می‌توانیم از تو به عنوان بازیکنی استفاده کنیم که سهمیه لیگ برتری نباشد.

هافبک استقلال در جریان مذاکراتش با مسئولان استقلال اعلام کرد که قصد جدایی دارد و با این شرایط بهتر است از استقلال جدا شود. این بازیکن خواستار دریافت رضایتنامه‌ خود از استقلال است ولی مسئولان این باشگاه هنوز پاسخی به مبعلی نداده اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر