jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۸۳۷۳۹   ۲۴ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۲:۱۶

نتایج تحقیقات اخیری که در مورد شانس صعود تیم های حاضر در جام جهانی انجام شده و سایت espn آن را منتشر کرده چندان باب میل هواداران تیم ملی نیست.

شانس صعود تیم ملی ایران به مرحله بعد: 18.2 درصد

به گزارش سایت جام جم ورزشی ؛ بر اساس این تحقیق و آنالیز، ایران کمترین شانس ممکن برای صعود از گروهش را دارد.

بر اساس این آنالیز، آرژانتین به احتمال 92.5 درصد از گروه F صعود می کند و بعد از آن بوسنی بیشترین شانس صعود را دارد چرا که این تیم به احتمال 58.1 درصد راهی مرحله بعد خواهد شد. این احتمال برای نیجریه، 31.1 درصد است و ایران هم تنها 18.2 درصد شانس صعود به مرحله بعدی را دارد.

نکته جالب این آنالیز، احتمالی است که برای شانس صعود بوسنی به مراحل بالاتر در نظر گرفته شده. بوسنی در صورت صعود از گروهش، 27 درصد شانس دارد که به مرحله یک چهارم نهایی برسد و در صورت رسیدن به آن مرحله، 12 درصد شانس حضور در بین 4 تیم مرحله پایانی را خواهد داشت.

از این حیث، شانس حضور سومین حریف ایران در جام جهانی، در مرحله نیمه نهایی با شانس انگلیس برابری می کند.

نکته دیگر اینکه بوسنی 3 درصد هم شانس رسیدن به دیدار فینال را دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها