jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۸۳۵۳۸   ۲۳ خرداد ۱۳۹۳  |  ۲۱:۲۹

نیمه نخست دیدار دو تیم مکزیک و کامرون با تساوی بدون گل به پایان رسید.

به گزارش سایت جام جم ورزشی، مکزیک و کامرون در دومین دیدار جام بیستم در ورزشگاه ناتال به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

اولین خطر جدی را مکزیک ایجاد کرد. هکتور هررا در دقیقه 13 موفق شد دروازه کامرون را باز کند اما داور این صحنه را آفساید اعلام کرد. 4 دقیقه بعد موتینگ، هافبک کامرون دروازه مکزیک را باز کرد این گل نیز آفساید اعلام شد.

اتوئو در دقیقه 21 جدی ترین خطر مسابقه را ایجاد کرد که ضربه او به شکل خطرناکی به بیرون رفت.

مکزیک در ادامه توپ و میدان را در اختیار گرفت. ضربه ایستگاهی آندرس گواردادو در دقیقه 29 به شکل خطرناکی به بیرون رفت تا هنوز دروازه دو تیم بسته بماند. در ادامه جووانی دوس‌سانتوس در دقیقه 30 دروازه کامرون را باز کرد اما داور برای سومین بار این گل را نیز مردود اعلام کرد.

در دقایق پایانی دو تیم بازی متعادلی به نمایش گذاشتند تا نیمه نخست دیدار مکزیک و کامرون پس از دو دقیقه وقت اضافه با تساوی بدون گل به پایان برسد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها