jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۶۸۳۴۵۷   ۲۳ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۶:۰۵

در حالی که جواد نکونام به همراه تیم ملی فوتبال ایران در برزیل به سر می برد اخباری مبنی بر پیوستن وی به سپاهان به گوش می رسد.

کاپیتان تیم ملی فوتبال در سپاهان؟

به گزارش سایت جام جم ورزشی؛ مدیرعامل باشگاه سپاهان این موضوع را تایید کرده و گفته است که در این رابطه تلاش هایی هم صورت گرفته اما هنوز هیچ چیز مشخص نیست.

مهرزاد خلیلیان در مورد شایعه حضور جواد نکونام و امیرحسین صادقی در سپاهان برای لیگ برتر چهاردهم گفت: تماس‌هایی در این رابطه انجام شده و با کادر فنی ما هم صحبت کرده‌ایم اما هنوز به نتیجه نهایی نرسیده‌ایم. فعلا این موضوع در شور و مشورت قرار دارد و نه قطعی است و نه منتفی. در مورد امیرحسین صادقی هم صحبت خاصی نشده و با او وارد مذاکره نشدیم. -

نکونام هنوز با الکویت قرارداد دارد اما جدایی وی از این تیم کویتی دور از ذهن نیست. شاید از فصل آینده دوباره جواد نکونام را در لیگ برتر ایران ببینیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها