jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۸۳۳۵۴   ۲۳ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۰

حضور مرد سال 2013 فوتبال جهان در نخستین بازی پرتغال در جام جهانی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

کریستیانو رونالدو به بازی پرتغال - آلمان می رسد؟

به گزارش جام جم ورزشی، مصدومیت کریستیانو رونالدو هنوز به طور کامل بهبود نیافته و این موضوع بر نگرانی‌های سرمربی پرتغال پیش از دیدار حساس با آلمان افزوده است.

روز گذشته در جریان تمرین تیم ملی پرتغال، کریستیانو رونالدو در 20 دقیقه ابتدایی تمرین که به انجام کارهای بدنی اختصاص داشت شرکت کرد اما در بخش دوم تمرین و در کارهای گروهی حاضر نبود.

او که هنوز از زانوی پای چپ خود احساس درد می‌کرد پس از امضا دادن به برخی هواداران در کنار زمین روی پای خود یخ گذاشت و با تیم تمرین نکرد.

با این حال ژوائو موتینیو هافبک پرتغال می‌گوید رونالدو به بازی اول مقابل آلمان می‌رسد: یخ گذاشتن بعد از تمرین موضوعی غیرعادی نیست. دیروز اکثر بازیکنان پس از تمرین از یخ درمانی استفاده کردند. رونالدو هم از روزی که به ما اضافه شده 100 درصد آماده است. همه چیز درباره او خوب است و احتیاط برای همه بازیکنان وجود دارد.

فابیو کوئنترائو هم روز گذشته به دلیل مصدومیت تمرین پرتغال را از دست داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها