jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۶۸۲۸۱۴   ۲۱ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۳:۲۲

مشاور عالی سازمان سنجش خبر داد:

امشب آخرین مهلت شرکت در فراگیر ارشد پیام نور

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به آمار ثبت نام در دوره های کارشناسی ناپیوسته و فراگیر پیام نور گفت: متقاضیان آزمون دوره فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور تا امشب فرصت دارند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

امشب آخرین مهلت شرکت در فراگیر ارشد پیام نور

دکتر حسین توکلی در گفتگو با مهر افزود: تاکنون 33 هزار و 182 متقاضی شرکت در دوره فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور بوده اند که سایر افراد تا ساعت 24 امشب فرصت دارند در این دوره ثبت نام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور همچنین با اشاره به آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد سال 93 دانشگاه پیام نور، افزود: این آزمون جمعه 14 شهریور 93 برگزار می شود.

وی درباره آخرین مهلت شرکت در دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 93 گفت: متقاضیان این دوره تا پنجشنبه 22 خرداد فرصت دارند در این دوره ثبت نام کنند و تاکنون نیز 176 هزار و 199 نفر در این دوره ثبت نام کرده اند.

توکلی افزود: پذیرش در دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 93 از دو طریق با آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و همچنین دانشگاه آزاد صورت می گیرد. داوطلبان می توانند برای اعلام علاقمندی به موسسات آموزش عالی غیردولتی در زمان ثبت نام و رشته های دانشگاه آزاد در زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، کدرشته های مورد نظر را انتخاب کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: داوطلبانی که کدرشته های با آزمون دوره کارشناسی ناپیوسته سال 93 را انتخاب می کنند باید در آزمون روز پنجشنبه 23 مرداد شرکت کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فاجعه بزرگ شروع شده است

فاجعه بزرگ شروع شده است

هورالعظیم جان ندارد. از این تالاب بین‌المللی شبحی بیشتر باقی نمانده است. لاشه هزاران ماهی و گاومیش‌هایی که در گل و لای مدفون شده‌اند از فاجعه‌ای خبر می‌دهد که پیامدهایش بیش از گذشته گریبان دیگر کلانشهرها و حتی پایتخت را خواهد گرفت.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر