jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۸۲۰۲۰   ۱۹ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۳:۱۰

دکتر بهزاد نوشادی مربی بدنساز تیم نفت تهران برای ادامه همکاری با این تیم به توافق رسید ، اما در فردای آن به تیم سایپا پیوست .

کار غیر حرفه ای مربی بدنساز فوتبال

به گزارش جام جم ورزشی ، این بدنساز که در تیم نفت تهران فصل موفقی را پشت سر گذاشت و یقینا یکی از دلایل موفقیت نفت در لیگ سیزدهم به کار بدنسازی خوب او بر می گردد ، چند روز پیش با مسوولان باشگاه نفت سر میز مذاکره نشست و پس از توافق طرفین ، خبر ادامه همکاری دکتر بهزاد نوشادی با تیم فوتبال نفت تهران نیز روی سایت این باشگاه قرار گرفت . اما بر خلاف عرف حرفه ای و در اقدامی سئوال برانگیز این مربی بدنساز در فردای آن ضمن گفت و گو با مسوولان باشگاه سایپا و مجید جلالی سرمربی جدید تیم سایپا ریال زیر تمام قول و قرارهای خود زد و بعنوان مربی بدنساز به این تیم پیوست .

بی شک این کار نه تنها برای دکتر نوشادی خوب نیست ، به لحاظ حرفه ای نیز نمی تواند اقدامی پذیرفته شده باشد . به هر حال و با توجه به اینکه سازمان لیگ به باشگاهها تاکید کرده پس از توافق با هر بازیکن و مربی ، خبر آن را روی سایت خود قرار دهند و باشگاه نفت نیز در رابطه با همکاری جدید با دکتر نوشادی این کار را انجام داده ، باید دید قضیه به کجا خواهد انجامید . آیا نفت از حق خود می گذرد یا با شکایت به سازمان لیگ ، از طریق مجاری رسمی ، موضوع را پی می گیرد .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۹
مرسی خیلی خوب بود
۰
۰
واحدی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۹
نوشادی اگر موفق بوده بخاطر شرایط ایده آل و وجود بازیكنانی بوده كه پیش از گل محمدی در تیم نفت یا حضور داشتن و یا جذب شدند. از نوشادی چنین كار غیره حرفه ای و غیر اخلاقی بعید است از سوی د یگر جلالی و سایپا نباید با نوشادی وارد مذاكره می شدند كار كار كاملا غلطی بوده ،هم سایپا و جلالی همچنین نوشادی مقصر ند و حق با نفتی ها است و محكوم اند
۰
۰
اسكندری
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۹
اول مجید جلالی اخلاقمدار مقصر اصلی است دوم سایپا و دوباره اول نوشادی هر سه كار غیر اخلاقی كردند باید ریشه چنین كارهای خلاف عرف حرفه ای سوزانده شود حق با باشگاه نفت است و نوشادی باید فعالیت خود را در نفت ادامه دهد.
۰
۰
فاتحی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۹
قدیما اخلاقمداری و لوطی گری و پهلوانی حاكم ورزش و فوتبال بود امروز نقش پول اساس كار مدیران و مربیان و بازیكنان شده نوشادی و مجد جلالی و سایپا همه موارد ذكر شده را زیر پا با این اتفاق بد زیر پاهایشان لهه و لگرد مال كردند فاتحه اخلاق فاتحه پهلوانی
۰
۰
قوی دل
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۹
بعضی از مربیان خوب نقش مربیان اخلاقمدار را بازی می كنند نوشادی و جلالی و حتی سایپا نقش بازی می كنند پول بیشتر زندگی بهتر حتی با زیر قول و قرار گذاشتن و تعهد نداشتن به امضا خود مجید جلالی شما كه دم از اخلاق و حرفه ای گری هی می زنی آن هم در رسانه ملی چرا؟
۰
۰
فكری
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۹
پول همه چیز مربیان است حتی نوشادی و جلالی حق با نفت است
۰
۰
رفتاری
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۹
مجید جلالی تاسف نوشادی تاسف سایپا تاسف
۰
۰
بهروزی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۹
خوبه كه قنبرزاده بر علیه نوشادی و جلالی و سایپا بیانیه صادر نكرده تعجب نكردید من كه تعجب كردم
۰
۰
خانبره
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۹
جلالی و سایپا اگر دانسته با نوشادی قرارداد بسته اند باید فاتحه اخلاقمداری را خواند تاسف وباز تاسف
۰
۰
دایی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۹
آقای نوشادی پول برایتان مثل اینكه بیش از تعهد و اخلاق ارزش دارد .
۰
۰
بی نام
United States
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۹
نوشادی شما را اینجوری نمی شناختیم و دست آخر سایپا شما چرا
۰
۰

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها