jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۸۰۶۵۲   ۱۵ خرداد ۱۳۹۳  |  ۰۰:۴۲

مهاجم ملی‌پوش تراکتورسازی گفت: برای تراکتورسازی احترام زیادی قائلم اما شایعات را مبنی بر اینکه اگر در ایران بمانم قطعا در این تیم بازی خواهم کرد، تکذیب می‌کنم.

انصاری‌فرد: برای ماندن در تراکتورسازی هیچ قولی نداده‌ام


کریم انصاری‌فرد در گفت‌وگو با ی فارس در خصوص شایعات مبنی بر اینکه در صورت ماندن در ایران فقط برای تراکتورسازی بازی خواهد کرد، گفت: تا الان هیچ مذاکره‌ای با تراکتورسازی نداشته‌ام و هیچ قولی نیز مسئولان این تیم نداده‌اند. برای تراکتورسازی احترام زیادی قائلم اما شایعات مبنی بر اینکه اگر در ایران بمانم قطعا در این تیم تبریزی بازی خواهم کرد را تکذیب می‌کنم.

وی ادامه داد: در مورد تیم جدیدم همه چیز را به بعد از جام جهانی موکول کرده‌ام تا بتوانم بهترین تصمیم را بگیرم ضمن اینکه به هیچکس هیچ قولی نداده‌ام و امیدوارم برخی مسئولان نیز از این صحبت‌ها خودداری کرده و از جانب من قولی ندهند.

انصاری فرد تاکید کرد: فعلا تمام فکر و ذکرم به جام جهانی است و من نه به کسی قولی داده‌ام و نه مذاکره‌ای کردم و امیدوارم اجازه دهند تا با آرامش در این زمینه تصمیم‌گیری کنم.

مهاجم تیم ملی تاکید کرد: تمام فکر و ذکرم جام جهانی و موفقیت تیم ملی است. گل زدن یا گل نزدنم در این رقابت‌ها نیز دست خداست. کارمان در جام جهانی خیلی سخت است اما ما هم ناامید نیستیم و برای کسب نتایج خوب تمام تلاش خود را خواهیم کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر