jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۷۸۸۷۷   ۰۹ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۷:۵۲

ضمن زدن گل مساوی به آنگولا

کریم انصاری فرد ، طلسم گلزنی را شکست

کریم انصاری فرد در دقیقه 53 گل تساوی تیم ملی را در برابر آنگولا به ثمر رساند تا در عین حال طلسم گل نزدن های تیم ملی در سال 93 را بشکند .

کریم انصاری فرد ، طلسم گلزنی را شکست

به گزارش جام جم ورزشی ، تیم ملی که در مسابقه دوستانه با آنگولا در اردوی اتریش ، نیمه اول را یک بر صفر بازنده راهی رختکن شده بود ، در نیمه دوم بازی را بهتر آغاز کرد تا با حرکت رو به جلوی خود و بر روی یک کار تیمی ، دروزاه حریف را باز کند . در دقیقه 53 و بر روی پاس بلند رضا حقیقی از وسط زمین ، احسان حاج صفی کاپیتان تیم ملی با کنترل خود و فریب یار مستقیم خود ، به انصاری فرد در درون محوطه هجده آنگولا پاسی طلایی داد که مهاجم جوان کشورمان با شوتی سرضرب دروازه تیم آنگولا را فتح کرد .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر