jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۶۷۷۹۹۶   ۰۶ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۷:۳۱

یک سناتور آمریکا در نامه‌ای به بشار اسد از وی و ارتش سوریه به دلیل "قهرمانی‌هایشان" قدردانی و تروریست‌ها در سوریه را "جنایتکاران جنگی وانسان‌های وحشی وابسته به القاعده" توصیف کرد.

تروریست‌ها با افتخار فیلم کشتارها و سر بریدن ها را پخش می‌کنند

به گزارش سایت عربی پرس، ریچارد بلک، سناتور ویرجینیا در این نامه تاکید کرد: تعداد اندکی از آمریکایی‌ها درک کرده‌اند که از همان طرفی حمایت می‌کنند که دست به رخدادهای 11 سپتامبر زده و این افراد همان کسانی هستند که غیرنظامیان را می‌کشند و دست به انفجارها در سوریه می‌زنند تا زنان و کودکان را به قتل برسانند.

این سناتور آمریکایی از بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه به دلیل تعامل همراه با احترام وی با تمامی طوائف سوری قدردانی و اعلام کرد که "شورشیان" روش "دزدان، جنایتکاران و افراد خرابکار" را در پیش گرفتند.

ریچارد بلک با آرزوی ادامه پیروزی‌ها برای ارتش سوریه در مقابل تروریست‌ها، از سربازان سوری که از غیرنظامیان محافظت می‌کنند قدردانی کرد.

در بخشی از این نامه آمده است: جناب آقای بشار اسد من برای شما نامه نوشتم تا از قهرمانی‌های ارتش سوریه در کوه‌های قلمون که به نجات جان مسیحیان انجامید قدردانی کنم. من از پیروزی دلنشین شما در یبرود به طور ویژه قدردانی می‌کنم چرا که ارتش سوریه و نیروهای هوایی، مسیحیان و دیگر مردم سوریه را که چند سال در دام تروریست‌ها گیر افتاده بودند، آزاد کردند.

در ادامه این نامه آمده است: تروریست‌ها با افتخار نوارهای ویدئویی کشتارهای دسته جمعی اسیران جنگی و بریدن سر راهبه‌ها و دیگر غیرنظامیان و حتی فیلم خوردن گوشت انسان‌ها را پخش می‌کنند.

وی در ادامه نامه خود گفت: بدترین چیزی که ممکن است رخ دهد این است که شورشیان پایتخت سوریه را تحت کنترل خود درآورده و پرچم سیاه القاعده را به احتزاز درآوردند. به همین دلیل به شورشیان سلاح‌های پیشرفته داده نشده است. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر