jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۷۳۱۳۱   ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۵:۱۱

زلاتان ابراهیموویچ مهاجم سوئدی باشگاه پاری سن ژرمن فرانسه برای دومین سال پیاپی به عنوان برترین بازیکن فصل لوشامپیونه فرانسه انتخاب شد.

ابراهیموویچ بازیکن برتر فصل لوشامپیونه فرانسه/تصاویر

سایت جام جم ورزشی - زلاتان در این فصل از رقابت های لوشامپیونه با زدن 25 گل آقای گل رقابت ها شد و در لیگ قهرمانان اروپا نیز در هشت بازی 10 گل زد. از او که به همراه تیم ملی سوئد در راه رسیدن به رقابت های جام جهانی ناکا م بود به عنوان بزرگ ترین غایب جام جهانی برزیل نام می برند.

زلاتان یکی از گران ترین بازیکنان لیگ فرانسه است و البته محبوب ترین هم به شمار می رود. جالب است بدانید این مهاجم گلزن به پنج زبان زنده دنیا صحبت می کند البته به غیر از زبان فرانسوی آن هم در حالی که وی در فوتبال باشگاهی این کشور بازی می کند.

این هم تصاویری از شب انتخاب زلاتان به عنوان بازیکن برتر فصل :

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها