jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۷۲۵۲۵ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۸

به فاصله یک هفته مانده به پایان رقابت های سری آ ایتالیا هواداران این تیم خداحافظی بسیار باشکوهی برای خاویر زانتی کاپیتان 41 ساله تیم خود گرفتند.

خداحافظی کاپیتان زانتی با هواداران/تصاویر

سایت جام جم ورزشی - زانتی در پایان این فصل از رقابت های سری آ برای همیشه کفش هایش را می آویزد. این آرژانتینی در دیدار اینترمیلان و لاتزیو که آخرین دیدار خانگی تیمش در این فصل از سری آ محسوب می شد به میدان رفت تا برای آخرین بار در برابر هواداران تیمش در ورزشگاه سن سیرو به میدان برود چرا که وی به همراه تیمش در بازی خارج از خانه به میدان می رود.

زانتی پس از اینکه برای آخرین بار در دیدار خانگی تیمش در برابر هواداران اینتری به میدان رفت گفت: آنها(هواداران) بی نظیرند. بدون هواداران هرگز به موقعیت کنونی نمی رسیدم. لحظه بسیار باشکوهی بود و همه چیز آن طور که می خواستم تمام شد. بسیار غمگینم. تصور اینکه دیگر نمی توانم در برابر آنها به میدان بروم مشکل است. اما خوشحالم که داستان من با آنها اینگونه تمام شد. مهم این است که اینترمیلان و هوادارانش برای همیشه در قلب من باقی می مانند.

اما در جشن خداحافظی زانتی همسر و فرزندانش او را همراهی کردند ضمن اینکه یکی از هواداران به زحمت خود را به او رساند و در آغوش او گریست:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر