jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۷۲۵۲۵   ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۸

به فاصله یک هفته مانده به پایان رقابت های سری آ ایتالیا هواداران این تیم خداحافظی بسیار باشکوهی برای خاویر زانتی کاپیتان 41 ساله تیم خود گرفتند.

خداحافظی کاپیتان زانتی با هواداران/تصاویر

سایت جام جم ورزشی - زانتی در پایان این فصل از رقابت های سری آ برای همیشه کفش هایش را می آویزد. این آرژانتینی در دیدار اینترمیلان و لاتزیو که آخرین دیدار خانگی تیمش در این فصل از سری آ محسوب می شد به میدان رفت تا برای آخرین بار در برابر هواداران تیمش در ورزشگاه سن سیرو به میدان برود چرا که وی به همراه تیمش در بازی خارج از خانه به میدان می رود.

زانتی پس از اینکه برای آخرین بار در دیدار خانگی تیمش در برابر هواداران اینتری به میدان رفت گفت: آنها(هواداران) بی نظیرند. بدون هواداران هرگز به موقعیت کنونی نمی رسیدم. لحظه بسیار باشکوهی بود و همه چیز آن طور که می خواستم تمام شد. بسیار غمگینم. تصور اینکه دیگر نمی توانم در برابر آنها به میدان بروم مشکل است. اما خوشحالم که داستان من با آنها اینگونه تمام شد. مهم این است که اینترمیلان و هوادارانش برای همیشه در قلب من باقی می مانند.

اما در جشن خداحافظی زانتی همسر و فرزندانش او را همراهی کردند ضمن اینکه یکی از هواداران به زحمت خود را به او رساند و در آغوش او گریست:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها