jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۲۵۰۴   ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۰:۱۴

اتهام بزرگ حماسه ساز ملبورن به آقا معلم

خداداد عزیزی : جلالی به دنبال جادوگر بود

۱

اتهام جادو و جنبل به هر کدام از مربیان می توانست بچسبد به جز چند مورد خاص همانند مجید جلالی که البته به لطف خداداد او هم مورد این اتهام قرار گرفته است.

خداداد عزیزی : جلالی به دنبال جادوگر بود

سایت جام جم ورزشی - آقا معلم فوتبال ایران که البته به کامپیوتر هم شهرت دارد از معدود مربیان با دانش و تئوریسین ایرانی است. خداداد عزیزی اما امروز در گفت و گو با روزنامه گل گفته که وقتی آقای استاد، آقای اخلاق، تئوریسین بزرگ فوتبال و غیره... به جادوگر اعتقاد دارد چه انتظاری از بقیه می توان داشت. تمامی کدهایی که خداداد در این مصاحبه داد به مجید جلالی ختم می شود.

خداداد عزیزی حتی مدعی شده که جلالی بخشی از پاداش های بازیکنان را به جادوگر تیم می داده است!

به هر حال این تیم اتهام بزرگ خداداد از سوی جلالی بی پاسخ نماند. البته آقا معلم فوتبال در گفت و گویی کوتاه با همان ادبیات همیشگی و مودبانه اش اظهار داشته که این صحبت های خداداد شوکه اش کرده است و این حرف ها واقعیت ندارد.

به نظر شما کدام یک راست می گویند؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
یوسف ع
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۲
آقای خداداد لطفآ از بیكاری به آقای جلالی و............افترا وتهمت نزنید برای اظهار وجود راه بهتری هم هست جواب آقای جلالی را بخوان چقدرمحترمانه است یاد بگیر هركه دو شوت وضربه به توپ بزنه دلیل نمی شود هرچی دلش خواست وهر چرندی تحویل مردم دهد افتاد؟
۰
۰

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها