jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۲۳۳۱   ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۹:۱۸

اگر دایی من را بخواهد تماس می گیرد،آن وقت می گویم می مانم یا نه.

شرط باقری برای ماندن در پرسپولیس/ اول دایی با من تماس بگیرد

مدت هاست که کریم باقری سکوت کرده و درباره اتفاقات پرسپولیس حرف نمی زند اما ظاهرا شایعات دو سه هفته اخیر باعث شده او به سیم آخر بزند و با عصبانیت درباره مسائلی که پیرامون او و البته فوتبالیست ها وجود دارد موضعی متفاوت بگیرد.البته کاپیتان سابق پرسپولیس و مربی فصل گذشته این تیم همچنان دوست ندارد درباره تغییرات در راس باشگاهش حرفی بزند.

آقا کریم دو سه روزی است شایعات در مورد شما زیاد شده و البته بیشتر از همه گفته می شود شما نمی خواهید در پرسپولیس بمانید؟

فکر می کنم که بیشتر از دو سه روز باشد اما اولا بگویم چون خیلی وقت است که مصاحبه نمی کنم همکاران شما در رسانه ها هر چه دوست دارند می نویسند که همه آنها هم دروغ است.من نه با باشگاه صحبت کرده ام نه آنها با با من حرف زده اند.فقط بعد از اینکه آقای رحیمی به عنوان مدیرعامل انتخاب شد رفتیم باشگاه و گفتیم حق و حقوق مان را کی می دهید و چه کسی پرداخت خواهد کرد.فقط همین.کل زمان حضور من در باشگاه 10 دقیقه هم نشد .رفتم و برگشتم .بعد از آن روز هر کی هر چه دوست داشته نوشته .جدیدا هم که گفته اند من قرارداد 800 میلیونی داشته ام و از این چرت و پرت ها که نمی دانم از کجا منشا می گیرد اما متاسفانه بعضی ها هر چه دوست دارند می نویسند.

اما در لیست منتشره رقم قرارداد کادر فنی و دستیاران علی دایی 150 میلیون تومان ذکر شده بود.

اولا که ما قرارداد داریم اما می خواهم بدانم به چه کسی ربط دارد که هر کسی چقدر گرفته و می خواهد بگیرد؟چه لزومی دارد مردم بفهمند بازیکن و مربی چقدر گرفته؟این مساله ای است بین باشگاه و بازیکن یا مربی.ببخشید هر کس هر چه دوست دارد می تواند بگیرد.به چه حقی لیست را منتشر کردند و گفتند فلانی اینقدر گرفته و اینقدر هم مانده.اصلا کجای دنیا این کار را انجام می دهند؟فقط برخی تک ستاره ها را قراردادشان را می گویند .شما از کدام باشگاه بزرگ دنیا شنیده اید که لیست قراردادهایش را منتشر کند؟

ظاهرا خیلی ناراحتید؟

نه اما می گویم چرا باید این لیست دست افراد بیافتد و کسی به خودش اجازه بدهد این قراردادها را منتشر کند؟متاسفانه اثرات حضور مدیران بی کفایت در راس فوتبال ما اینجا معلوم می شود.مگر من می آیم از شما یا مسوولان وزارت ورزش بپرسم چقدر حقوق می گیرید ؟ما که نمی توانیم بپرسیم.اصلا حق نداریم این کار را بکنیم.برعکس آن اما می شود.می خواهم بپرسم اصلا به شما چه ربطی دارد که ما چقدر پول می گیریم؟طرف حساب ما باشگاه است .این کاری است که باشگاه انجام داده و مربی یا بازیکن که خلاف نکرده اند.من بازیکن می روم پیش مدیر و می گویم اینقدر می خواهم .مدیر می تواند بگوید نمی دهم اما اگر بدهد اوست که خلاف را انجام داده اما متاسفانه اینقدر گفته اند فوتبالیست ها پول می گیرند که وقتی مردم در خیابان فوتبالیست می بینند انگار جانی و قاتل دیده اند .مدام می نویسند اینجوری شده و فوتبالیست ها فلان قدر می گیرند اما به کسی ربطی ندارد که چقدر می گیرند .شما دیدید که فقط لیست استقلال و پرسپولیس را انتشار دادند .

نفت هم لیستش را منتشر کرد.

بله چون نفت را هم گفته بودند منتشر کند اما به کسی ربطی ندارد.اصلا هر کس که می خواهد مسوولش باشد؛ چرا باید این لیست رسانه ای شود ؟من می توانم از وزیر ورزش بپرسم ایشان چقدر حقوق می گیرید؟نمی توانم.پس به آنها چه ربطی دارد .اصلا کسی نباید بپرسد فوتبالیست ها چقدر می گیرند اما روزنامه ها مدام در این باره می نویسند.

اما در رشته های دیگر هم میلیاردی پول می دهند.

اصلا یک میلیارد یا 5 میلیارد ندارد.اگر تخلفی نباشد به چه کسی ارتباط دارد؟وقتی مدیر بی لیاقت در راس کار می گذارند و می خواهند بازارگرمی کنند همین می شود.وقتی مدیری در راس کار می گذارند که فوتبالی نیست و از فوتبال سر در نمی آورد و نمی داند چطور پول پرداخت کند همین می شود.فوتبالیست مگر چه گناهی کرده .مگر می شود اینقدر درباره پول فوتبالیست ها حرف زد؟

بگذریم.شما رفتن تان از پرسپولیس را تکذیب می کنید؟

همان طور که گفتم من فقط یک بار برای پیگیری حق و حقوقم به باشگاه رفتم و درباره ماندن یا رفتن حرف نزدیم اما بعضی ها هر روز یکی را می برند و یکی را می آورند.

در ارتباط با ماندن یا رفتن تان با علی دایی هم صحبت نکرده اید؟

نخیر.اگر لازم باشد ایشان تماس می گیرد .یعنی اگر من را بخواهد تماس می گیرد و آن وقت من هم می گویم می خواهم بمانم یا نه.

الان تصمیم تان چیست؟

فعلا گذاشته ام که هر موقع تسویه حساب کردیم تصمیم بگیرم.

شما هم مثل بازیکنان حدود 50 درصد مبلغ قراردادتان را گرفته اید؟

اصلا من یا 50 یا 100 درصد قراردادم را گرفته باشم.هرچه گرفته باشم نباید رسانه ای می شد.

حالا چند درصد گرفته اید؟

من 50 درصد نگرفته ام.فکر می کنم 20 درصد هم نباشد.

شما درباره تغییرات مدیریتی باشگاه هیچ حرفی نزدید .الان در این باره چه می گوئید؟

من فقط درباره خودم حرف می زنم و دراین باره حرفی ندارم.

درباره کمیته فنی نظرتان چیست؟ آیا در پرسپولیس جواب می دهد؟

گفتم که نمی خواهم درباره کسی حرف بزنم و آنها هم کار خودشان را می کنند.

درباره تیم ملی چه صحبتی دارید؟

درباره تیم ملی هم حرف خاصی ندارم و فقط منتظر هستم تا بازی های خوبی از آنها در جام جهانی ببینیم.

شما به برزیل می روید؟

نخیر.

فکر می کنید از پرسپولیس می شد نفرات بیشتری به جام جهانی برد؟

اینها مسائلی است که کی روش درباره اش تصمیم می گیرد و باید به نظر ایشان احترام گذاشت.(پارس فوتبال)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها