jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۲۲۲۰   ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۵:۳۱

مدیرعامل باشگاه استقلال بدون نوشتن استعفا نامه اعلام کرد برای فصل آینده قصد استراحت دارد.

مدیر عامل استقلال این بار بدون استعفا می رود

محمد سررشته‌داری مشاور رسانه‌ای باشگاه استقلال درمورد مسائل اخیر هیات‌مدیره و شایعات به وجود آمده در این‌باره اظهار داشت: طی روزهای گذشته دو گروه از اسپانسرهای مدنظر وزارت محترم ورزش با آقای فتح‌الله‌زاده جلساتی داشتند که برخی از این جلسات بیش از سه ساعت به طول انجامید و این اعضای محترم از آقای فتح‌الله‌زاده درخواست داشتند که به جمع آنها بپیوندد و به عنوان مدیرعامل کار خود را در استقلال ادامه دهد که فتح‌الله‌زاده علی‌رغم اصرار این عزیزان ضمن تشکر از آنها و حسن‌ظنی که داشتند و همچنین وزارت‌ محترم ورزش اعلام داشت: برای سال آینده نیاز به استراحت و تمرکز دارد و نمی‌تواند در جمع آن عزیزان به استقلال خدمت کند.

سررشته‌داری ادامه داد:فتح‌الله‌زاده اعلام کرد تاکنون هم اگر استعفا نداده و در باشگاه استقلال توفیق خدمت دارد دلیلش این است که نمی‌خواهد تحت هیچ شرایطی به استقلال حاشیه‌ای وارد شود و وزارت ورزش و جوانان در کمال آرامش گزینه‌های واجد شرایط را انتخاب کند و تا روز آخر همه چیز در این باشگاه سرجای خودش باقی بماند.

در پایان ضمن آرزوی توفیق برای مسئولان و مجموعه باشگاه استقلال، فتح‌الله‌زاده اعلام کرد که استقلال را دوست دارد و در آینده هر کمکی بتواند برای این مجموعه انجام خواهد داد.

علی فتح‌الله زاده در تاریخ 10 اردیبهشت سال 86 توسط محمد علی آبادی به عنوان سرپرست باشگاه استقلال انتخاب شد‏ وی بعد از دوران مدیریت خود دوباره در تاریخ 20 خرداد سال 89 توسط علی سعیدلو حکم سرپرستی باشگاه استقلال را گرفت.(سایت باشگاه استقلال)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
علی اس
France
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۳
حاج فتل حیف كه خودی وغیر خودی قدر زحماتت را نمیدانند ولی نامت در باشگاه استقلال با قهرمانیها وپیشرفتها حك شده همچنین كمپ استقلال با نام تو و اسطوره حجازی در یادها خواهد ماند بامید روزی كه استقلال را بخری
۰
۰

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها