jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۶۷۲۱۳۴   ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۴

علی مطهری گفت: فیلم‌های امروز، مهمان داریم، شهدخت و دیگران، خط ویژه، عصبانی نیستم، قصه‌ها و «چ» را تماشا کردم؛ همه خوب و آموزنده بودند، خصوصا فیلم «چ»، «خط ویژه» و «عصبانی نیستم».

دفاع علی مطهری از فیلم «عصبانی نیستم »

علی مطهری همواره به نظرات تند و تیزی که داشته شهره است. در همان روزهای نخست پس از پیروزی حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور بود که نام وی به عنوان گزینه ای که می‌تواند به وزارت ارشاد فکر کند شنیده می‌شد و تقریبا فریادهای مخالف بود که سر داده شد.

علی مطهری از فیلم های مورد علاقه خود نام برده است و فیلم های حاتمی کیا،عسگرپور، میرکریمی و بنی اعتماد را آموزنده دانسته است.

علی مطهری همچنین در بخش‌هایی از گفت وگوی خود با نامه نیوز از فیلم‌های مورد علاقه خود در جشنواره سخن گفته است.

/Media/Image/1392/01/20/635011041319166188.jpg

وی همچنین در پاسخ به این سوال که کدام فیلم ها را دیده است گفته :«هفت فیلم جشنواره فجر را دیدم، به نظرم هر هفت فیلم خوب و آموزنده بودند. فیلم‌های امروز، مهمان داریم، شهدخت و دیگران، خط ویژه، عصبانی نیستم، قصه‌ها و «چ» را تماشا کردم؛ همه خوب و آموزنده بودند، خصوصا فیلم «چ»، «خط ویژه» و «عصبانی نیستم».

وی در ادامه نیز در رابطه با فیلم عصبانی نیستم گفته است: «فیلم خوبی بود و واقعیتی در جامعه را به تصویر می‌کشید. این فیلم ماجرای یک دانشجوی ستاره‌دار و سرنوشت زندگی او و مشکلاتی را که برای اینگونه افراد ایجاد می‌شود بیان می‌کند. به نظرم به دلیل فضایی که ایجاد شد و سختگیری‌هایی که صورت گرفت از اعلام نظر هیات داوران محروم ماند. آنطور که من شنیدم نظر هیات داوران درباره نقش اول مرد به این فیلم بود که واقعا بسیار خوب بازی کرد ولی بنا به ملاحظاتی حذف شد. (نامه نیوز)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی، کثرت در عین وحدت

رسانه ملی، کثرت در عین وحدت

ما زمانی می‌توانیم از یک رسانه هویت‌ محور و عدالت‌ گستر و دارای صفات‌نیکو و پسندیده صحبت کنیم که رسانه‌ نگاری و رسانه‌ گری را به‌عنوان یک کار مبتنی بر اصول حرفه‌ای و در سطح استانداردهای حرفه‌ای جهانی در نظر بگیریم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها