jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۲۱۰۲   ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۹
امامی‌فر: معاون وزیر نیرو گفت پول خرج بازی بچه سوسول‌ها نمی‌کنم

پیشکسوت فوتبال فارس و پرسپولیس با ابراز تاسف از وضعیت تیم‌های این استان می‌گوید آیت‌اللهی می‌توانست با ارتباطاتش اسپانسرهای خوبی برای تیم‌های شیرازی پیدا کند.

علیرضا امامی‌فر در گفت و گو با ایسنا، درباره‌ی سقوط برق شیراز و فجر سپاسی به دسته‌های پایین‌تر گفت: چند سالی بود که بحث عدم حمایت تیم‌های شیرازی مردم این استان را اذیت می‌کرد. بارها می‌شد برق شیراز در نیم فصل اول جزو صدرنشینان بود اما بعد از مدتی با بی‌مهری مواجه می‌شد و در نیم فصل دوم وضعش خراب می شد. من یک بار توانستم این تیم را در لیگ دسته یک نگاه دارم. با این حال این تیم و این استان همواره مشکلات زیادی در این رابطه داشته‌اند.

او افزود: دیدگاه معاون وقت وزیر نیرو این بود که من حاضرم یک تیر چراغ برق در یک کوچه بزنم تا یک پیرزن از آنجا رد شود و یک خدا بیامرز بگوید. اما به یک مشت بچه سوسول پول ندهم! این آقا نمی‌دانست که فوتبال و ورزش چقدر در کشاندن جمعیت استان به کارهای مفید موثر است. حتی به این فکر نمی‌کرد که آن بچه سوسول نوه همان پیرزن است. چند بار هم که کسانی خواستند باشگاه را بگیرند خود همین آقایان سنگ می‌انداختند و نمی‌گذاشتند مالکی باشگاه را بخرد. در فجر سپاسی هم آقای جعفری التماس می‌کرد تا کمکی به او شود اما گوش شنوایی نبود. به هر حال اگر اسپانسر هم بخواهد به تیم کمک کند، باید شرایطی ایجاد شود که او منتفع شود. مسائلی مثل حق کپی رایت خیلی تاثیر گذار هستند.

پیشکسوت استان فارس در ادامه با اشاره به نقش هیات فوتبال فارس برای حفظ این دو تیم گفت: آنچه ما توقع داشتیم این بود که آقای آیت‌اللهی با توجه به سمتشان و ارتباطات بالایشان اسپانسرهای خوبی را برای فجر یا برق بگیرند، آنچه به چشم می آید این بود که این اتفاق نیفتاد. متاسفانه می‌بینیم که همین اواخر یک نفر سرمربی یکی از تیم‌های لیگ برتری شده که پیش از این مربی بدنساز بوده است. این نشان از این دارد که جایگاهها در فوتبال ما درست نیستند. برخی از مدیران فوتبال هم همین گونه هستند.

او اضافه کرد: فجر با یاوری چه کرد، وقتی که بر اساس ارزش‌ها مربی انتخاب نمی‌شود، نتیجه این می‌شود که نسل جدید و علمی نمی‌تواند کار کند. من و امثال من درس می‌خوانیم اما چون ارتباطاتمان ضعیف است تیم پیدا نمی‌کنیم. شنیده‌ام تعداد زیادی از هنرمندان به برزیل می‌روند تا جام جهانی را ببیند، آیا نمی‌شد مربیان جوانی مثل ویسی یا گل‌محمدی را به این رقابت‌ها ببرند. وقتی که می‌دانیم جام جهانی یک کلاس مربیگری است چرا این کار را نمی‌کنیم.

امامی فر ادامه داد: یک نفر اخیرا به من زنگ زد و گفت: حاضرم منیجر شما شوم. با او جلسه‌ای گذاشتم و به من گفت، کادر فنی و بازیکنانت را می‌بندم و برایت تیم پیدا می‌کنم. ببینید فوتبال ما به چه روزی افتاده است. این وضعیت را در همه جا می‌توان دید و مشکلات مدیریتی عامل اصلی مشکلات استان فارس است.

بازیکن اسبق پرسپولیس در پایان با مثبت ارزیابی کردن تغییرات هیات مدیره این تیم به ایسنا گفت: وزارت ورزش به عنوان آخرین حرکتی که می‌خواهد پیش از واگذاری استقلال و پرسپولیس انجام دهد تصمیم گرفته این هیات مدیره را بچیند و ببیند نتیجه‌ی کار به کجا می‌رسد. متاسفانه در سال گذشته خلاء فنی هیات مدیره خیلی به چشم می‌آمد. اشخاصی که در کمیته فنی پرسپولیس هستند از پتانسیل بالایی برخوردار هستند و به طور کلی من تغییرات هیات مدیره پرسپولیس را مثبت می‌دانم. اگر برخی پیشکسوتان کارشکنی نکنند انشاءالله مشکلی دراین فصل وجود نخواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها