jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۶۷۲۰۹۲   ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۰۹:۴۵

سرمربی جدید تیم ملی والیبال ایران پس از ورود به تهران گفت: آمده‌ام تا بهتر از گذشته کار کنم و نمی‌خواهم دوم باشم.

کواچ: افتخار می کنم مربی ایران هستم

اسلو بودان کواچ در آستانه ورود به تهران، اظهار کرد: این افتخار بزرگی برای من است که در ایران هستم و همین طور افتخار می‌کنم که جانشین مرد بزرگی همچون خولیو ولاسکو در تیم ملی والیبال ایران شده‌ام. می‌دانم که والیبال ایران پیشرفت‌های زیادی کرده است. من از سال‌ها قبل و قبل از این که ولاسکو به ایران بیاید والیبال ایران را می‌شناختم. البته بعد از این که پیشنهاد هدایت تیم ملی والیبال به من شد، با ولاسکو صحبت کردم. امیدوارم که بتوانم شرایط والیبال ایران را بهتر کنم.

وی افزود: من می‌دانم که کار سختی پیش‌رو داریم. برای رسیدن به موفقیت باید تلاش زیادی انجام دهیم. بازیکنان خیلی خوبی در ایران حضور دارند. من به توانایی بازیکنان ایرانی ایمان دارم و سعی می‌کنم که در مدت حضورم در ایران بهترین نتایج را به ارمغان بیاوریم.

سرمربی جدید تیم ملی والیبال درباره شرایط تمرینات تیم ملی پیش از مسابقات لیگ جهانی، گفت: ابتدا باید ببینیم که در چه جایگاهی هستیم و اطلاعات دقیقی از شرایط تیم ملی در اختیار داشته باشیم و بتوایم برای مسابقات پیش‌رو دقیق‌تر کار کنیم. ما زمان بسیار کمی تا آغاز مسابقات لیگ جهانی داریم. باید خیلی سخت کار کنیم. من به توانایی دستیارانم خیلی ایمان دارم. همیشه در زندگی‌ام کارهای سختی را انجام داده‌ام و مطمئن هستم که باز هم می‌توانیم موفق شویم.

به گزارش ایسنا، کواچ در پاسخ به این سوال که آیا می‌توانید موفقیت‌های سال گذشته والیبال ایران را تکرار کنید؟ گفت: من هیچ وقت نمی‌خواهم دوم باشم و تلاش می‌کنم همیشه اول و بهترین باشم. آمده ام تا بهتر از آنچه که بوده کار کنم و مطمئن هستم که والیبال ایران پتانسیل بالایی دارد. از قبل هم به این موضوع فکر می‌کردم که از این پتانسیل استفاده کنم و مطمئن هستم که می‌توانیم از ظرفیت بالای والیبال در ایران نهایت استفاده را ببریم و به موفقیت‌های بیشتری دست پیدا کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها