jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۷۱۲۹۹   ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۱:۲۱

پرتغال در جام جهانی مدعی نیست

رونالدو: نیمار بهترین بازیکن دنیا می شود

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید نیمار بازیکن برزیلی بارسلونا را ستود.

رونالدو: نیمار بهترین بازیکن دنیا می شود

سایت جام جم ورزشی - رونالدو درباره نیمار به شبکه اسپورت گفت: نیمار از نظر من بازیکن بزرگی است. او در مدت اخیر خود را به عنوان یک بازیکن بزرگ به خوبی اثبات کرده است. وی افزود: او به سرعت با بارسلونا هماهنگ نشد، در ابتدا مشکلاتی داشت اما هیچ شکی نیست که او پتانسیل فوق العاده ای دارد که به یکی از برترین بازیکنان فوتبال دنیا تبدیل شود.

رونالدو درباره عملکرد احتمالی تیم ملی فوتبال پرتغال در جام جهانی 2014 برزیل گفت: ما مدعی قهرمانی نیستیم اما سعی می کنیم از جام جهانی پیش رو لذت ببریم. ما در گروه دشواری قرار گرفته ایم و به نظر من گروه ما متشکل از پرتغال، آلمان، غنا و آمریکا سخت ترین گروه جام جهانی برزیل است.

وی خاطر نشان کرد: ما باید گام به گام جلو برویم. ما مسابقه بزرگی در مقابل آلمان در پیش رو داریم و پس از آن باید با غنا و آمریکا بازی کنیم. بعد از آن باید ببینیم که چه پیش می آید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها