jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۷۰۰۵۶   ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۱:۴۴

فولام به دسته پایین تر فوتبال انگلیس رفت

سقوط اشکبار اشکان/تصاویر

تیم فولام که اشکان دژاگه مهاجم تیم ملی فوتبال ایران را در اختیار دارد با شکست چهار بر یک مقابل استوک سیتی به دسته یک فوتبال انگلیس سقوط کرد.

سقوط اشکبار اشکان/تصاویر

سایت جام جم ورزشی - فیلیکس ماگات سرمربی فولام با ابراز تاسف از این اتفاق گفت: برای هواداران فولام واقعا متاسفم. فولام واقعا عملکرد بدی داشت. سقوط حق هواداران فولام نیست. ماگات که درباره عملکرد هر یک از بازیکنان فولام هم صحبت کرد درباره عملکرد اشکان دژاگه گفت: او بازیکن توانمندی است اما در این دیدار چیز خاصی از او ندیدم.

ماگات خاطر نشان کرد: سقوط فولام بسیار تلخ است. امیدوارم فولام دوباره به لیگ برتر برگردد. تنها چیزی که می توانم بگویم این است که فقط برای هواداران متاسف هستم.

تصاویری از شب سقوط اشکبار اشکان دژاگه و یارانش را در ادامه می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها