jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۹۷۸۸   ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۸:۴۰

از قراردادهای عشقی تا سریال تکراری قهرهای بی پایان

کشتی بنا را سالتو کرد یا بنا کشتی را ؟

سریال قهرو قهرکشی محمد بنا در کشتی فرنگی تمامی ندارد . کسی که وقتی که می آید صحبت از قرارداد عشقی می کند ، اما بعد ...

کشتی بنا را سالتو کرد یا بنا کشتی را ؟

به گزارش جام جم ورزشی ، یک زمانی محمد بنا ممنوع الورود به کشور بود ( به دلایلی ) محمد رضا طالقانی رییس وقت فدراسیون کشتی در سال های 83 و 84 تلاش زیادی کرد تا زمینه بازگشت مرد نقره ای کشتی فرنگی ایران در سال 1983 کی یف فراهم شود . بنا وقتی آمده کار خود را با مربیگری در تیم های جوانان و نوجوانان آغاز کرد ، اما بعدها که وی مرحله به مرحله بالا آمد و همه کاره تیم ملی کشتی فرنگی شد ، انتظاراتش متفاوت شد تا با روسای مختلف فدراسیون در دوره های مختلف دچار مشکل شده و هر بار به دلیلی اردوی تیم ملی را ترک کند .

کسی منکر تلاش ها و زحمات محمد بنا نیست و به پاس افتخارآفرینی او در المپیک لندن نیز نشان شجاعت به وی اهداء شد . مدالی که می توان تا پایان عمر از مزایای ویژه آن بهره مند شود و ...

بگذریم امروز محمد آقای بنا دوباره با کشتی قهر کرده تا در آستانه رقابت های جام جهانی تهران ( 25 و 26 اردیبهشت ) دست مسوولان فدراسیون کشتی را در پوست گردو بگذارد .

آدم می داند در این قضیه چه بگوید ، به ویژه اینکه تعدادی از قهرمانان ملی این رشته نیز در اقدامی هماهنگ تیم ملی را ترک کرده اند تا به نوعی به منافع ملی و آمال های جامعه ورزش پشت پا بزنند . به هر صورت فیلم شما را بیشتر در جریان این مسئله قرار می دهد . ببینید .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها