jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۹۲۶۴   ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۹:۴۶
گودرزی: با مطرح کردن پول شأن ورزشکار را پایین نیاورید

وزیر ورزش و جوانان گفت: صحبت کردن در مورد پول باعث می‌شود شأن ورزشکاران پایین بیاید.


محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان در حاشیه مسابقات دو و میدانی کشور در خصوص اینکه ورزشکاران از کمبود بودجه و امکانات گلایه دارند عنوان کرد: به خیلی از رشته‌ها کم توجهی شده و دو و میدانی هم یکی از آنهاست این رشته پایه و اصلی‌ترین رشته ورزشی است امیدوارم با کمک داوری، رئیس فدراسیون تغییر رویکرد داده شود.

وی ادامه داد: به نظرم خیلی نباید از پول صحبت کنیم چون شأن ورزشکار پایین می‌آید بحث امکانات، حقوق مسلم آنهاست اما مطرح کردن پول شایسته نیست.

وزیر ورزش و جوانان در واکنش به برخی گلایه‌ها در مورد کمبود امکانات در ورزش دو و میدانی عنوان کرد: گلایه‌هایی را که می‌گویید نشنیدم داوری منعکس کند حتماً کمک می‌کنیم البته باید وضعیت اقتصادی هم بهبود پیدا کند.

گودرزی در پاسخ به این سؤال که وضعیت فوتبال چگونه است عنوان کرد: در مورد سایر رشته‌ها و فوتبال صحبت نمی‌کنم.(فارس )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها